Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én nem tudok buliban...

Csak én nem tudok buliban felszedni senkit, másoknak ez működik?

Figyelt kérdés
Egész jól ismerkedek más helyeken, mondhatni ügyesen. De buliban mindig kosár. :D Van itt olyan, aki rendszeresen azért jár bulizni, hogy felszedjen valakit aznap, és gyakran sikeres a küldetés? :D
2014. nov. 14. 08:57
 1/6 anonim válasza:
Nekem se jön össze sose.
2014. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sehol se tudok felszedni egy csajt sem...
2014. nov. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy nehéz műfaj, kezd egy olyan helyen ahol beszélni is lehet. Ha sokat gyakorlod, utána buliban is menni fog és meg sem kell hozzá szólalnod.
2014. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát ha elég részeg a csaj simán felszeded persze azért ne hányjon csak annyira legyen spicces,hogy pipuzzon :D Én ugyan lány vagyok,de ha nem vagyok elég részeg elzavarom a picsbe legyen akármilyen helyes.
2014. nov. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
en seholse tudok osszejonni senkivel se
2014. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyakorlom én bulin kívül is, és még csurranna cseppenne is egy két igen szép lány, de ők barátnőnek valók, ráadásul rendszeresen összefutnék velük. Én pedig nem szeretnék most barátnőt, hanem egy két egy éjszakásat összehozni. Nincs abban semmi rossz, kis változatosság, tapasztalat szerzés, minden alkalommal az újdonság varázsával, és mindennemű kötelezettségtől mentesen. Viszont ez nem megy. Önbizalommal nincs gond, és ha látnátok a mosolyomat... :P, de valahogy mégsem megy.


Négyes válaszoló, el tudnád nekem magyarázni, hogy ha helyes a srác, akkor miért zavarod el, ha nem vagy részeg? :D Mint lány azt tanácsolod nekem, hogy a legrészegebbekre hajtsak rá? :D Dehát a részegséggel a vonzereje is csökken annak a lánynak. :P

2014. nov. 15. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!