Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok. Ha egy nem olyan...

Lányok. Ha egy nem olyan jóképű, de nem is csúnya gyerek felkelti mondjuk az érdeklődéseteket ( egy csinos lánynak), akkor járnátok vele, akarnátok tőle kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha felkelti az érdeklődésemet akkor igen.
2014. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez hülyeség, egyszerű pszichológia. olyan nincs, hogy az összes lány nem olyan jóképűnek, de nem is csúnyának tart. max olyan van, hogy egy lány teljesen rusnyának tart, van, amelyik istennek. az utóbbit a nehezebb megtalálni általában.:) amúgy pszichológia szakos vagyok, azért merek ennyire belepofázni:)
2014. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában, ha vki azt hiszi magáról, hogy nem jóképű, de nem is csúnya, akkor garantáltan ronda.
2014. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ez hülyeség, egyszerű pszichológia. olyan nincs, hogy az összes lány nem olyan jóképűnek, de nem is csúnyának tart. max olyan van, hogy egy lány teljesen rusnyának tart, van, amelyik istennek. az utóbbit a nehezebb megtalálni általában.:) amúgy pszichológia szakos vagyok, azért merek ennyire belepofázni:)
2014. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egyébként nem én vagyok, de amúgy ezalatt azt értettem, hogy átlagos gyerek, csak elég furán írtam. Szóval külső ellenére, ha felkelted egy lány érdeklődését, akkor minden jól megy.
2014. nov. 14. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!