Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők ez hogy megy nálatok?

Nők ez hogy megy nálatok?

Figyelt kérdés
szóval ha párkapcsolat céljából vagy csak úgy az izgalom kedvéért ismerkedtek akkor egyszerre több férfival is beszéltek és akkor kiválasztjátok idővel a legmegfelelőbbet vagy hogy? :D szóval előfordulhat olyan hogy van egy srác akivel akartok valamit de közben a képbe jön egy másik, ilyenkor hogy küldenétek el és melyiket? :) lehet kicsit ködösen fogalmaztam de azért remélem érthető, a válaszokat előre köszi :) 24/f
2014. nov. 15. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, aki egyszerre több emberrel ismerkedik, és van, aki csak egyre koncentrál. Ez emberfüggő, nem pedig nem függő.
2014. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én azt tapasztalom amég nincs egy fix srác addig többel is ismerkednek ha ugy alakul azt már csak embere válogatja hogy valaki azután se áll le a többivel.
2014. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy megy, mint a fiúknál. Mindenki másképp csinálja :)
2014. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én egyszerre csak eggyel szoktam ismerkedni. egy férfira is nehéz odafigyelnem, többre képtelen vagyok
2014. nov. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!