Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem akar ma senki sem...

Zsebvirág kérdése:

Miért nem akar ma senki sem ismerkedni az interneten? :/

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy panganak a társkereső oldalak és még ezen az oldalon ebben a kategóriában is jóval kevesebb az ismerkedős kérdés mint régen? Mitől van ez? Pedig még net adó sem lesz ! :(

2014. nov. 15. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mit nézel ember? :D
2014. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én neten próbálok szerencsét, nem sok szerencsével. Eddig még nem találtam olyan lányt, akivel bármit is el tudnék képzelni. Pedig aztán nincsenek is nagy elvárásaim, csak annyi, hogy legyen intelligens és megértő.
2014. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolom 12 éves lehetsz.
2014. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert az emberek rájöttek arra, hogy a rosszabb oldalát a neten senki nem mutatja... első lökésnek jó, de utána személyes találkozó kell.


Arról nem is beszélve, hogy esetek 90%-ában kiderül, hogy akivel egy hullámhosszon vagy, az többnyire az ország másik végében lakik.

2014. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 év sikertelenség után már én sem vagyok a régi.. beleuntam.
2014. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert minek ismerkedjek neten, ha szép vagyok és élőben is megtalálnak a jó pasik? :D

Viccet félretéve, én neten nem ismerkedtem meg soha olyan pasival, aki rendes is, jól is néz ki, az én városomban is lakik, korban is megfelelő, vagy jó szövegei vannak.


Meg kicsit cikinek érzem, hogy tizenévesen a neten keresgélek, amikor az a végső eset miatt van fenntartva, inkább idősebbeknek és/vagy elváltaknak, akiknek nem olyan egyszerű párt találni/új életet kezdeni.


Neked is jobb lenne szerintem, ha élőben ismerkednél meg a leendő szerelmeddel.:) Akkor előbb megismered 1-2 rossz tulajdonságát, minthogy először randiznátok.

2015. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert neten ismerkedni gáz és ciki.
2015. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!