Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél, illetve kicsit...

Ismerkedésnél, illetve kicsit utána ez milyen hatással lehet a kettőnk viszonyára?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem bejön, én elvileg nem vagyok az esete, de valamiért mégsem tud szemet hunyni felettem, szóval ha "eltűnök", akkor érdeklődik, hogy mi van velem, persze ez nem jelent semmit, csupán annyit, hogy nem szar le teljesen, szóval én nem szeretném feladni, de nem tudom, hogy hogyan reagálna, hogyha csak így beszélgetés közben közölném vele, hogy mennyire fontosak nekem a szeretteim, stb...Mert mostanában történtek dolgok, eléggé rossz dolgok és hétfőn nem fogok tudni játszani azt, mintha semmi se történt volna és minden happy lenne, mert az egyik családtagom kórházba került.


Szóval így kicsit összegezve a leírtakat, lányok:


Ti értékelitek azt, hogyha egy srác, aki azért nem közömbös számotokra, törődik a hozzátartozóival és fontosak neki?


2014. nov. 15. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Max annyit mond rá, hogy sajnálja, de ez nem az ő dolga.
2014. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!