Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nagyon ronda...

Szerintetek nagyon ronda vagyok? Létezik olyan lány, akinek tetszenék egy kicsit is?

Figyelt kérdés

Egy visszahúzódó félénk csendes fiú vagyok, és egyszerűen rondának érzem magam.. Ez miatt mindig rossz kedvem van. :( Nem vagyok igénytelen tisztán tartom magam, divatosan öltözködöm, hónaponként csináltatom meg a frizurám a fodrásznál, de mind hiába. Kedves vagyok, udvarias, megértő, őszinte, de a legjobb esetben is csak barátként tekintenek rám a lányok.

Rengetek lánynál próbálkoztam már az interneten társkeresőkön, közösségi oldalakon, néhányszor a valóságban is, de semmi sem jött összes..

A külsőmmel az baj, hogy kicsit elállnak a füleim. Szívesen megműttetném, de a műtét nagyon drága és nem telik rá. :( 18/F



2014. nov. 15. 21:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%

"Kedves vagyok, udvarias, megértő, őszinte" Ahogy te is írtad, ez tökéletes út a barát zónához. Nagyon kevés fiatal nő van, akinek ez bejön.


Nem értem én sem az okát, főleg, hogy miután egy bunkó menőcsávó átveri, olyan férfi után sír, mint amilyet leírsz, de ő persze újra egy nagyképű egoista majommal áll össze többnyire. F_ck that logic...


"Nem vagyok igénytelen tisztán tartom magam, divatosan öltözködöm, hónaponként csináltatom meg a frizurám a fodrásznál"


Ugyanez vagyok én is, de kevés. Ha nem vagy kigyúrt, és/vagy nincs egy valag pénzed, semmit nem ér ez. A kigyúrt szőke herceg lenyomhat akármilyen gáz csajozós szöveget, nedvesedés lesz tőle így is-úgy is.


Szerintem kezdj el gyúrni, mi is elkezdtünk a barátommal, és én 5 hónap után 10 kg pluszba vagyok, és az önbizalmam is nőtt tőle, és már szerencsére kaptam 1-2 elismerőbb pillantást is. Tapasztalatom szerint, (ami persze nem biztos, hogy igaz) a csajoknál a kisugárzás=mennyire vagy izmos. Középiskolába is az összes csaj a kokszos osztálytársamra nedvezett, aki nemhogy egy mondatot, de még a születési helyét se tudta hiba nélkül leírni, még is ő volt számukra az álompasi, csak mert voltak izmai.

2014. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%

Küldessz képet?

Szerintem csak alulértekeled magad... :)

( szerintem nem baj ha egy fiu kedves udvarias megertő... Ha valaki szeret az igy fog szeretni. És ő makd tud értékelni :) )

L

2014. nov. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
76%

Az igazság

Szerintem elsőnek is ez az oldal a méreg forrása minden tekintetben,mert állandóan képeket posztolnak és pontozzák ki mennyit ér,itt a baj forrása..


És elég undoritó hogy az embert kép alapján itélik meg..

soha sehol nem láttam hogy valaki a kis herceg sorait idézte volna:


"Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan, mert csak a lélek fényképeit lapozva s tanulmányozva tudod meg barátaidról azokat a dolgokat, amelyek tényleg lényegesek, s amelyek a legfontosabbak és legértékesebbek.."


TEHÁT AKKOR A VALÓSÁG HOGY HA NEM SZÜLETTÉL SZÉPNEK,FELKÖTHETED MAGAD..UGYANIS A SZÜLETETT ARCVONÁSOKKAL NEM TUDSZ MIT KEZDENI,HIÁBA ÖLTÖZŐL SZINARANYBA,AZ ARCOD UGYANAZ MARAD,ÉS SOK OLYAN FIÚ VAN AKIT NEM TARTANAK SZÉPNEK,IGEN BELSŐLEG MINDEN EMBER EGY MEGISMÉTELHETETLEN CSODA AMIT A VILÁG SZARBA SE NÉZ..

2014. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%
Nehogy megműttesd magad! Az elálló fülek aranyosak (én imádom őket:3). Lesz olyan, akinek tetszeni fogsz. Legyél egy kicsit bátrabb, próbálj pozitívan gondolkozni :)
2014. nov. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindez igaz, akkor inkább a belsőddel lehet a baj, nem hiszem, hogy a KICSIT elálló fülek ekkora akadályt jelentenének...


19/L

2014. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Az Ifjúsági Lelki Elsősegéllyel megbeszélgeted a bizonytalanságaidat. 137-00 ingyenes hívószámon éred el hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról.
2014. nov. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kedves 11/16. válaszoló!

A lányok nem a pénzre és nem az izmos testekre mennek. Legalábbis a normálisak..

A legfontosabb a külső.. Ha valaki nem néz ki jól mint én, az csinálhat akármit, egy lánynak sem fog kelleni..

2014. nov. 17. 16:49
 18/22 A kérdező kommentje:
11/17.*
2014. nov. 17. 16:53
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem küldenél már egy qrva képet
2014. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Gyűjts a műtétre, mindig tegyél félre egy kicsit és add hozzá a többihez... 1x összekaparod, ha évekbe telik évekbe...
2014. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!