Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Talalkozni fogok egy lannyal,...

Talalkozni fogok egy lannyal, akivel mar egy buliban jol megvoltunk, de ez ilyen furabb szitu. Mit hogy csinaljak?

Figyelt kérdés
Egy szorakozohelyen ismerkedtem meg egy ismeretlen lannyal,tancoltunk, smaroltunk is mar. Aztan facebookon felvettuk a kapcsolatot, beszélgetünk naponta, eleg jol elvagyunk. Ez a téma nem jott fel, hogy hogyan tovabb vagy valami. Jovoheten talalkozni fogunk. De fogalmam sincs, hogyan,mennyire kozelitsek felé. Nekem bejon a csaj, szerintem en is neki. Hova vigyem el? Felhozzam neki,hogy nekem nagyon tetszik es hogy mi lenne hogy ha komolyabbra forditanank? Vagy korai lenne ez?

2014. nov. 16. 08:53
 1/2 anonim válasza:
Szerintem vidd el sütizni egy cukrászdába vagy igyatok meg egy kávét valahol, korotoktól függően. Ha ez az úgymond első rendes randitok, akkor vedd komolyan, hiába discoban már átléptetek egy szintet. A randizás nagyon jó dolog tud lenni, ne hagyjátok ki. A végére pedig úgyis érezni fogod, hogy hogyan tovább.
2014. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Addig lesz még alkalmatok beszélgetni, esetleg kérdezd meg tőle, hogy hova szeretne menni, de a kezdeményezés kedvéért dobj fel néhány ötletet: lájtos kirándulás/séta, utána beülni valahová...
2014. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!