Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, nyugtassatok meg,...

Lányok, nyugtassatok meg, visszataszító számotokra, ha a férfi bevallja, hogy nemigazán volt gyerekkora, és 31 évesen még mindig kisgyereknek érzi magát, igaz?

Figyelt kérdés

Élethelyzet: te és egy 31 éves férfi összeismerkedtek, rokonszenvesek vagytok egymásnak, s közben észreveszed, hogy életfelfogásban nem olyan mint egy 31 éves, hanem 10-12 évet lazán letagadhat. Nem akar családot, sok mindenben nem akarja elkötelezni magát, szeretne még a tanulásra, sportolásra, hobbikra, s olykor teljesen haszontalan mellékcselekvésekre több szabadidőt fordítani. Apróságokban olykor meggondolatlanul cselekszik, néha figyelmetlen, de törekszik javítani magán, hogy ne egy önfejű tróger benyomását keltse bennetek. Szeret lázadozni, szél ellen pisálni, árral szemben úszni. Alapjába véve csendes típus, utálja a konfliktusokat, de ha nagyon ritkán kiborul, akkor üvöltve kiadja az összes dühét. Sokszor számotokra teljesen érthetetlen dolgokról beszél, aminek negyedét sem értitek. Folyton bohóckodik, színészeket, karaktereket mímel, például Rowan Atkinsont, Leslie Nielsent stb. Mindezek ellenére ragaszkodó típus, és a hosszú évek keserűsége után szeretne végre normális életet élni. Külsőre olyan 24-25-nek néz ki. Tény, hogy mivel tökéletes gyereket akartak faragni belőle, kínosan ügyelnie kellett olyan részletekre önmagával kapcsolatban, amikre jobb esetben egy tizenéves kamasznak nincs gondja, s így a társaival ellentétben sok mindenről lemaradt, de a múltját nem nagyon szeret részletezni.


Szóval így már nem is olyan érdekes, ha ez a 31 éves férfi helyett tulajdonképpen egy pesztrálni való 17-18 éves kisgyereket kaptok magatok mellé, ugye? :)


2014. nov. 16. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
-.-"
2014. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első három sor alapján = tökéletes! A többi is inkább jó mint rossz. Én se nagyon "öregedtem" kb. 14 éves korom óta.
2014. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el, mert hosszú, és nem is vagyok nő. De ha egyébként komoly vagy, amikor kell, szabadidődben meg kiéled magad, abban nincs rossz.
2014. nov. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezért nem a nőket kell rühellni.


Egyébként én el tudnám képzelni, hogy később beleszeretek egy ilyen emberbe(most még túl idős lenne hozzám, úgy is, hogy lelkileg gyerekesebb), viszont ha akkor, olyan 27-28 évesen már gyereket akarnék, a jövőnket nem tudnánk összeegyeztetni.


19/L

2014. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Lányok, nyugtassatok meg, visszataszító számotokra, ha a férfi bevallja, hogy nemigazán volt gyerekkora, és 31 évesen még mindig kisgyereknek érzi magát, igaz?"


Már miért lenne visszataszító?


Nekem is nagyon rossz gyerekkorom volt,legalább hasonszőrű társra lelnék.


Van egy olyan érzésem hogy azt a választ várod,hogy ilyen férfival egy lány sem állna szóba,mert talán ismersz ilyen embert,és azt szeretnéd ha így lenne,de csalódást kell okoznom:

Én járnék ilyen sráccal.Nem apának,nem férjnek való,de attól még elképzelhető hogy tudnék belé szerelmes lenni.


Vannak emberek akik sose nőnek fel,vannak akiknek túl hamar muszály.attól még bárki lehet szerethető társ,nem? 20/L

2014. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Néha nem kell vallomás, rájövünk magunktól is, ha egy pasi még gyerek maradt. Ez néha jó, néha nem. Én személy szerint szeretem ha nem egy besavanyodott életunt ember van mellettem. Aki gyermek marad egy kicsit, amellett könnyebb egy kapcsolat sokszor, de csak akkor, ha felelősséget tud és akar vállalni, és nem egy gyáva kutya.

Bocs a kifejezésért. Szóval ha közben tudja hogy mi az ami kell az önálló életéhez, és legalább annyira férfi mint fiú akkor van esélye, de ha inkább gyerek mint felnőtt az már eléggé komoly gond lehet.

2014. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*muszáj
2014. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sok mindent nem értek veletek kapcsolatban. Férfira vágytok, magabiztosságra, szilárd háttérre, mind anyagiakban, mind érzelmileg, azaz magára a férfira, aki biztosítja nektek a komfortérzést, hogy ne kelljen millió dologtól rettegnetek, s akkor - állításotok szerint - mégis esélyes lenne nálatok egy ilyen kölyökeszű felnőttnek. Igen, valójában tényleg azokra a válaszokra várok, hogy visszataszító. A papírra vésett elmélet mindig szebben, másképp mutat, mint a gyakorlat, a valóság.
2014. nov. 16. 15:07
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező nem vagyok nő, viszont amit ők leírnak az nem hazugság mivel reálisan átgondolva tényleg nem vagy számukra visszataszító.

Viszont egy nő az esetek többségében, pláne ha férfiről van szó sosem ésszerű döntést hoz hanem érzelmit. így az, hogy egy nő átgondoltan bármilyen férfivel összejön ez még akár igaz is lehetne ameddig elméleti síkon kezeljük. A valóságot meg ismerjük mindannyian. Azzal kavarnak, basznak, szopnak, élnek kapcsolatban akinek megvannak az általad leírt tulajdonságai. Legalábbis a legtöbb esetben mert persze kivételek vannak, de azok is csak a szabály erősítése végett.

2014. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

#8


Férfi nélkül se rettegek semmitől. :D Nem kell ahhoz férfi, hogy biztonságban érezzem magamat. Én jó társaságot várok egy férfitől, azt, hogy jól tudjam magamat érezni vele. Ehhez nem kell szilárd háttér meg Terminátor személyiség.

2014. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!