Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasis baráti körből...

Ha egy pasis baráti körből ugyanaz a lány tetszik 2 srácnak, akkor mennyire jellemző, h az egyik inkább 'visszavonul'?

Figyelt kérdés

Mert úgy érzem, hogy azért nincs esélyem egy srácnál, mert a haverjának is tetszem és talán azt hiszi, hogy én a másikat szeretem, vagy ilyesmi..

Sokan hitték már, hogy járok azzal a sráccal, pedig nem, még csak kézfogás se volt köztünk, nem tudom miért hiszik sokan, lehet h ez a srác is emiatt inkább nem is keresi a társaságom, ne aka beégni vagy ilyesmi, szóval nem tudom mi miatt, csak azt tudom, hogy néha ahogy rám néz olyan fura az a másik srác, meg mikor a közelembe van feszült, zavart a viselkedése...

Tény, hogy ez a két srác egyik sem egy nagy csajozós, meg nincs is az egekben az EGOjuk (ahogy nekem se), lehet h emiatt inkább nem kockáztat hanem csak visszavonul?

És mit tehetnék ha nekem ez a másik srác tetszik? Nagyon nehéz vele kommunikálni, mert ha lány van a közelében azt a helyzetet nem tudja kezelni..

a srácok 24 és 23 évesek, szóval korombeliek


2014. nov. 16. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Döntsek el verekedessel.
2014. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Velem meg haverommal is volt ilyen. Egyszerre mentünk rá u.arra a csajra, és egyikünk se adta fel
2014. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velünk is előfordult; kimentünk a férfi WC-be majd egy kugykardozós párbaj döntött a nőstény sorsáról.
2014. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jellemző lehet. :) Én például biztosan nem mennék bele versengésbe, ha észreveszem, hogy a haveromnak is tetszik ugyanaz a lány. Inkább önként lemondok a lányról, például elrontom az ismerkedésünket azzal, hogy bunkózok vele, beszólok neki, és így meg van oldva az ügy...
2014. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dominik19981120 válasza:
Velem
2014. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dominik19981120 válasza:
Velem is volt ijen haveromal szétvertűk egy más képét azt egy hétel későb a csaj őszejőt valaki másal azt a haveromal (ameikel verekedtűnk) elkaptuk a gyereket azt szétkaptuk.
2014. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!