Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes azért a fővárosba...

Érdemes azért a fővárosba terveznem az életemet, mert a lakóhelyemen nem tudnék ismerkedni, és félő, hogy egyedül maradnék?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedem, nagyon sok próbálkozásra lenne szükségem, hogy végül összejöjjön. Én próbálkoznék kitartóan, de lehetőségek kellenek. Viszont ezen kívül semmi nem köt a fővárosba, és nem tudom, emiatt bevállaljam-e. Egyedül se szeretném leélni az életem.
2014. nov. 17. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:

A fővárosi nők ritka nagy taplók, és sokkal mélyebben vannak az erkölcseik mint kellene.


Szóval nem ajánlom.


Plusz ami ott vár az bűz, kosz, patkány, prájd, birkamenet, emeszpé tüntetés, prolik

2014. nov. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kendrazoltan ***** válasza:

Kedves első!


Bizonyára erre gondoltál, csak egyszerűbben fogalmaztál:


A fővárosi nők (és úgy egyáltalán emberek) között sokkal nagyobb arányban találsz olyanokat, akiknek az értékrendjével nem tudnál azonosulni, amilyen emberekre valószínűleg nincs szükséged. Lehet, hogy több a lehetőség, de több a csalódás is...

2014. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát mivel sokkal több az ember, a tér, a rendezvény, a szórakozási lehetőség ezért vaslószínűbb, hogy párt találsz, de csak ha nyitott vagy! arra mi bp-iek nem vagyunk kiváncsiak, hogy miután feljöttél és vmi nem sikerül, leszarozd ezt a várost és közben otthon ülsz, magadrazárt szobádban!
2014. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy ott boldogabb leszel ,jól gondold meg.
2014. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 1-esnek igaza van teljesen.Szerintem nem éri meg,de neked kell eldöntened.Igen mióta élek itt lakom,és kegyetlen amit az itteni nők csinálnak.Nem szeretném nagyon részletezni,de itt még inkább a külső számít nekik,arról már nem is beszélve hogyan bánnak veled...Megaláznak,lefujjognak úgy,hogy nem is ismernek,és csak külső alapján ítélkeznek kb. mindenkiről...
2014. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokkal tobb a lehetoseg. Meg kell probalni.
2014. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amerikában is azért ilyen sok a hülye, mert sokan vannak az emberek. Budapesten is azért találsz nagyobb arányban hülye libákat, mert több lány lakik itt. Egy fővárosban nyilván nagyobb a népesség, mint egy 50 000 fős faluban, tehát a "hibaarány" is nyilván nagyobb.


Én viszont nem csak ezért mennék Budapestre. Munkalehetőség, élet, rendezvények, úgy általában mindenből több van itt, jóból is és rosszból is. Határon túli magyarként jöttem ide tanulni, és nem bántam meg. Sok az idióta, elismerem, mindenhol vannak, ahol sokan vannak, ott meg több, ezzel számolni kell. De neked kell eldönteni, hogy megéri-e az a sok pozitívum, amit itt szerzel. Nekem a sok továbbtanulási lehetőség, munka, társaság, rendezvények mind felülmúlják azt a néhány köcsögöt, akikkel találkozom néhanapján. Nagy ügy, tovább lépek és élvezem a jó oldalait tovább.


22/l

2014. nov. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!