Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet elérni a lányokná...

Hogyan lehet elérni a lányoknál, hogy ők örüljenek annak, hogy egyáltalán szóba állok velük?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Légy jóképű és lehengerlő. Ez a recept.
2014. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 tarnai ***** válasza:
Csikorgasd a gumikat a nyitott bmwddel.
2014. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerinted fordítva van ezekszerint manapság? A férfinek kell örülnie legtöbb esetben ha a nő szóra méltatja. Mert én sok esetben így látom, de a megoldást én is keresem a problémára...nem tudom talán vmi médiahadjárat amiben hangoztatva van hogy elszaladt a ló...csak az ehhez szükséges erőforrások kellenek.
2014. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

elvárásaid vannak valami olyan miatt, ami egyébként alap? hümm.

önmagában az, hogy szóba állsz valakivel, legyen az fiú vagy lány, az, hogy figyelmet szentelsz valakire - az alap. avagy, sokkal több pozitív dolog fog érni, ha elvárások nélkül vagy korrekt/normális/kedves az emberekkel.


miért nem akarsz _csak úgy_ szóba állni másokkal, lányokkal? mi tart vissza?

2014. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Általában sajnos ez már a beszélgetés legelső mondataiban érződik, éreztetik, hogy örüljünk, hogy szóba állhattunk velük, a nőkkel. A kevésbé jóképű srácoknak ez az átkuk, nekik tízszer annyit kell küzdeni ahhoz, hogy egyáltalán észre legyenek véve, és nem garantált a siker, ellenben egy menőmacsónak még a legmocskosabb húzásait is elnézik. Van egy jó receptem: nem kell foglalkozni a nőkkel. Ha ők nem látnak benned semmit, akkor ebbe bele kell nyugodni. Nekem már sikerült. :)
2014. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nézz ki tökéletesen és legyél laza menő srác ennyi.

de nem lenéző hanem jófej legyél.

2014. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

imádom a sok lúzert, akik kommentelik, hogy a nők el vannak szállva, szóba se állnak velük, stb. hol éltek ti? lehet, hogy irtó b*lfaszok vagytok vagy pedig szimplán elszállt p*csák figyelmét próbáljátok felkelteni, de egyik esetben se találjatok ki már ilyen hülyeségeket. vannak idióta, öntelt csajok, sok, igen. és? ha nem ilyet akartok, ne ilyenek után ácsingózzatok.


én egy átlagos/szép lány vagyok (mások véleményei alapján), mégsem lennék bunkó meg ilyesmi egy random sráccal, kivétel, ha okot ad rá. pl tapló módon rám akar mozdulni és lesüt róla, hogy nem komoly ismerkedés a célja, hanem csak b*szni akar egyet. ha viszont valaki normális, kedves, én is az vagyok. legyen az kövér, ronda, sovány, pattanásos, akármi.

2014. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
SOK olyan nő van ne menjünk el ez mellett könnyen, mert az ember a nagy számök tövénye alapján beléjük botlik, attól függetlenül mi után ácsingózik.
2014. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

egyes hozzászólásokat olvasva, kezdem nem érteni, mégis hogy-hogy ennyi (nem egy, nem kettő) lánnyal vagyok napi jó kapcsolatban, pedig nemhogy autóm, jogosítványom sincs; nem kajálok csirkemellt rizzsel és nem járok terembe, mert nincs miből; és a ruháim zöme is a kínaiból vagy használtruhásból van... és jé, mégis megvagyok. "jé."

eszemf@ szommegáll, hogy a "tökösséget" úgy méritek, hogy vonjuk ki magunkból az alapvető kedvességet és korrektséget. aha, persze... aztán lehet ülni a sarokban meg görcsölni, ha meglátsz egy nőt a buszon vagy véletlen hozzádér egy a sarki cba-ban.

igen, tényleg vannak lenéző, sëggarc lányok. persze. miért ne lennének? vannak. nem mond baromságot ez a válaszoló: nem őket kell kergetni. én sem őket hajtom. nem éri meg a sok fölösleges görcsölést.

ja és az alapvető kedvesség még mindig nem egyenlő azzal, hogy kirántom a csaj kezéből az uborkásüveget, hogy "DEMAJDÉN", és azzal sem, hogy nyitogatom előttük az ajtót, hogy "DEMAJDÉN". arról szól, hogy beszélgetünk egymással, úgy, ahogy éppen jön. aztán "jé"! a végén még 'válogatni' is lehet, ki jön be úgy tényleg.

2014. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
belébotlás meg... belébotlasz. tapló. oké, adsz még egy esélyt, hátha csak stresszes volt. nem? tényleg tapló? akkor szépen otthagyom és sétálok tovább. ha eszem magam napokig és elméleteket gyártok, meg statisztikát meg mittoménmit, attól nem lesz jobb a helyzet. attól sem, ha "DEMAJDÉN" és beolvasok. hagyni kell ezeket az embereket a fenébe. játszik? játsszon magában. belédszúrt? egyszer? kétszer? akkor elég lesz ennyi, szúrkálja a levegőt, és mész tovább némán.
2014. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!