Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti örülnétek neki ha...

Fiúk, ti örülnétek neki ha egy lány aki már régóta tetszik nektek, születésnapotokon likeolná egy fototokat?

Figyelt kérdés
Azt fontos tudni a kérdéshez, hogy kb. 4-5 hónapja nem találkoztunk! Korábban egy tanfolyamra járt a fiú, amit a barátom tartott, ott találkoztunk párszor! Nagyon kedvesen, mindig csupa mosollyal közeledett felém, mondhatni nagyon őszintén és hevesen "udvarolt"! Nekem sokáig fel se tűnt a kedvessége, aztán egyszer összeakadt a tekintetünk és pafff... Utána még párszor szemeztünk, de nemsoká vége is lett a tanfolyamnak! Beszélni még nem beszéltünk soha, csak köszöntünk. Szerintem Ő sosem merne bejelölni facebookon, vagy írni, mert szerintem igazi nagy hal vagyok a számára, pár évvel idősebb is vagyok nála és a kapcsolatomat is erősnek véli! Szerintetek örülne ha likeolnám egy képét? Semmi mást nem akarok csak egy rövid örömet szerezni neki... Ha ez öröm lenne neki... Tulajdonképpen pont ez lenne a kérdés!

2014. nov. 17. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
oh ki is verném örömömben, egy like mindent megér *__*
2014. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez nagyon béna.
2014. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem kecsegtetném hiú reménnyekkel, micsoda hülye kérdés ez? LIKE AJÁNDÉKBA? XD behugyozok
2014. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet. Nem lenne öröm.

Az a nő belájkolja a képét a születésnapján, akit nem kaphat meg, mert erős kapcsolata van és csak áhítozik érte?

Vicc.

2014. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki vagy te,hogy egy lájkod ajándék lenne más emberek számára?-.-
2014. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Írj az idővonalára hogy Boldog Szülinapot. És ennyi.

Ha likeolod a képeit azt félre érti. Már úgy értem amin ő van rajta. Bár sokan azt is félreértik ha akármilyen megosztását likeolja egy lány.

2014. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Komolyan olvasom és na. Hova jutott ez a vilag.

Likenak örülni? Es nem beszeltetek de udvarolt. Azt ugy hogy? Biztos bennem van a hiba , de egy Like azt az ember le****a. Szülinapi ajandeknak pl jobban örül az ember ha ajándék, es lathatom akitol kaptam...

2014. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én nem nagyképűnek szántam a kérdést! A facebookon sosem az jelöl be akit igazán szertnénk, sosem az ír akitől annyira várjuk és sosem az likeol akinek igazán örülnénk! Gondoltam, hátha örülne... Nem hiszem, hogy konolyabban akarna tőlem valamit, így ez csak egy jó lezárása lenne a mi kis flörtünknek!
2014. nov. 17. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
én észre se venném valószínűleg
2014. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még meg is bökném érte.
2014. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!