Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél, párkapcsolatokb...

Ismerkedésnél, párkapcsolatokban, milyen hibákat tudtok elfogadni a másikba?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 21:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Akár külső, akár belső (pl kövér, határozatlan, igénytelen stb)
2014. nov. 17. 21:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ismerkedésnél elég sok mindent toleráltam a lányokban (önbizalomhiány, nem topmodell külső, nincs konkrét jövőkép és cél stb.), mindhiába, csak elutasítottak.
2014. nov. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. Vajon hány nő fogadna el ilyen negatív tulajdonságokat :)
2014. nov. 17. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Hát szerintem egy sem. Oké, én se vagyok egy Adonisz, és tudták, hogy nekem is vannak hibáim, de tényleg igyekeztem megmutatni nekik, hogy még így is értékelném és elfogadnám őket. Eredmény semmi, amikor elhívtam őket egy találkozóra, rögtön hárítottak, némelyik ordítóan idióta kifogással. Ennyit arról, hogy milyen sokat jelent nekik a törődés és az odafigyelés, meg hogy egy átlagos és normális pasi próbálkozik náluk.
2014. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én külsőségeknél elfogadom, ha nincs kidolgozott teste a fiúnak (persze kövér ne legyen, de egy kis pocak/felesleg nem zavar), ha nem kifejezetten helyes, ilyesmik. Az ápolatlanságot viszont nem tolerálom, sem azt, ha buta, bunkó, lenéző, céltalan. Az nem zavar, ha nincs pénze, de ne csüngjön más nyakán, legyen önálló, legyenek tervei, legyen jó humora, stb... (22L)
2014. nov. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!