Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tudassam vele, hogy én...

Hogy tudassam vele, hogy én barátságnál nem szeretnék többet tőle?

Figyelt kérdés

Egy sráccal elég jóban lettem. Eddig úgy gondoltam, ő is csak barátként tekint rám, mert egy és ugyanaz a hobbink, és azt sem tudtam, hogy nincs kapcsolata. Most viszont kicsit úgy érzem, mintha átváltott volna, és többet szeretne. Nem vagyok benne biztos, de kezd úgy tűnni. Hogy tudassam vele, vagy hogy utaljak rá, hogy én ennél nem szeretnék többet tőle?

20/L


2014. nov. 17. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell utalgatni, egyszerűen kinyitod a szád és elkezdesz beszélni. Nem nehéz.
2014. nov. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki az igazat: ronda vagy, nekem te kevés vagy... Vagy hazudozz: "eö most nem vagyok erre készülve" meg ilyesmik.
2014. nov. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem próbálkozott be.... nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, ezért szeretném még most tudatni vele , még mielőtt lépne valamit.
2014. nov. 17. 23:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyu, így: "barátságnál nem szeretnék többet tőled". Ennyire egyszerű! Először nagyon szar lesz a srácnak, de később hálás lesz neked, hogy nem szopattad hónapokon keresztül.
2014. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy van már barátod. (ez a trükk a divat manapság...)
2014. nov. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Amúgy mi a bajod vele? Nem tetszik külsőleg? Nem jön be a stílusa?

Ha sokáig egyedül lennél, és nem lenne senki akivel jól kijössz, akkor sem gondolnád meg, hogy mégiscsak lehet, hogy jó lett volna? Mert az, hogy most nem vagy szerelmes, vagy nem érzel semmit az nem biztos hogy később is ugyanígy lenne, van akinél megfordul a dolog.

Én ilyen helyzetben vagyok, csak az ellenkező oldalon, azért kérdezem. Köszi.

2014. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig csak barátságot éreztem felé. Viszont pár hete elkezdtem többet érezni. Szerintem ne mond el neki, mert lehet, hogy később meg fogod bánni!
2014. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!