Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A legjobb fiúbarátom iránt...

A legjobb fiúbarátom iránt kezdek többet érezni szerintem barátságnál. Rá kérdezzek, hogy ő érez e irántam valamit?

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátom. Imádom a mosolyát, és minden kis hülyeségét, a beszédstílusát, egyszerűen mindent. Mindent megbeszélünk egymással, kivéve a pasizást, csajozást. Erről sose beszélünk. Már jó ideje nem voltunk kapcsolatban senkivel, ő se, én se. Kezdtem magammal elhitetni, hogy nem is szeretem, illetve inkább azt, hogy ő úgy sem szeret, túl kell lépnem rajta. Pár héttel később jött egy fiú aki nagyon megtetszett. Jól néz ki, kedves, stb. Ezt elmeséltem neki. Azóta minden nap ír. Felhív telefonon. Eddig is ő írt rám, én sose rá, de sosem hívott még csak úgy föl, teljesen ok nélkül, unatkozott. Ez jelentheti azt, hogy féltékeny? Vagy mi ez a hirtelen telefonálgatás, stb?

2014. okt. 22. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy az érzéseidben, majd csak akkor :) 26/N
2014. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen ő többet érez.
2014. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Látszik hogy többet érez a fiú...
2014. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem o is tobbet erez . Vagy legalabbis csak feltekeny es nagy benne a birtoklasi vagy. De egyetertek azzal hogy csak akkor beszeld meg vele ha biztos vagy abban hogy mit is szeretnel tole :)csak ugyesen en is kb ilyen helyzetben vagyok most es nem nagyon tudok vele mit kezdeni :/ remelem nektek osszejon:))
2014. okt. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! :)
2014. okt. 24. 22:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Szeret téged. Közeledj hozzá bátran. :)
2014. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig minden jól ment. Meg voltam győződve arról, hogy ugyanazt érezzük. De elkezdett beszélgetni lányokkal, nem szimpla barátkozás miatt.
2014. nov. 21. 22:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyan, lehet csak féltékennyé akar téged tenni.
2014. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem. Borzasztó rossz volt végighallgatni, ahogy mesél más lányról. De mivel legjobb barátok vagyunk, meghallgattam.
2014. nov. 28. 23:53
 10/11 anonim válasza:
Szerintem is csak féltékennyé akar téged tenni a lányokkal :D mivel ő is az lett a srác miatt.. Kérdezd meg mit érez irántad!!! Ha nem teszel valamit tovább szenvedhetsz, de inkánbb legyen rossz szerintem az igazság miatt, mint kételyek közt élni:) csak ügyesen:D!
2014. nov. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!