Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék megismerkedni...

Hogyan tudnék megismerkedni egy férfival, aki pár utcára lakik tőlünk, és eléggé visszafogott típus?

Figyelt kérdés
Már évek ota tetszik, valamit lépni szeretnék, hogy ő is észrevegyen. 32 éves vagyok, a férfi is ekörül. Még csak köszönőviszonyban sem vagyunk.
2014. nov. 4. 22:01
 1/8 anonim válasza:
Akkor lehet az a kezdet, hogy ráköszönsz. Komolyan mondom.
2014. nov. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni megváltoztatni.
2014. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

32 éves vagy, sok veszteni valód nincs, ott a boldogság lehetősége, én bizony megragadnám.

Én valami dumával odamennék, pl. Ne haragudj, de mostanában a mi utcánkban gond van a TV adással, ez a ti utcátokban is gondot okoz, vagy csak a mi frontunkon van gond?

A férfiak nagyon szeretik, ha a nő egy kicsit esetlennek tűnik, akinek segítségre, jó tanácsra van szüksége. Akkor jöhetnek ők, akik megmondják a tutit, és ettől nagyon jól érzik magukat. Kell az egónak! :)


Az nem baj, hogy visszafogott, de lehet ha megismered teljesen más. Én sem szoktam az utcán ugrándozni, nevetgélni magamban, akár azt is gondolhatnák, visszafogott vagyok, pedig nagyon nem. :)

Sok sikert!

2014. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Köszönj neki. Ha visszaköszön, mosolyog is, tehát tudatja nem tekint senkinek, azár jó jel. Nekem már volt olyan, h nem köszönt így vissza pasi, nem dőlt össze a világ, de ez csak egy volt a sokból.

Ha párszor már köszöntetek, meg lehet kérdezni tőle, hogy hogy van, hogy telt a napja. Ha valóban férfi, tuti nem fog elfutni, akármennyire is visszafogott. Jól fog neki esni a közeledés. Ezután meg akár elhívhatod egy reggeli kávéra, bármi....

Hajrá! ;) fejleményeket majd írd meg mindenképpen. :)

2014. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne játszd meg magad, különben életed végéig simogathatod az egoját.


(Mellesleg hacsak nem egy aprócska faluban éltek egyetlen szolgáltatóval, hülyének nézne, hogy honnan tudja ő, hogy neked hol van előfizetésed.)

2014. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha valóban férfi, tuti nem fog elfutni, akármennyire is visszafogott."


Ez mit jelent?

2014. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok:) Nagyon béna vagyok ebben, pedig volt már pár barátom, de én még nem kezdeményeztem eddig.
2014. nov. 4. 22:35
 8/8 anonim ***** válasza:
odamész hozzá és elmondod neki pont azt, amit itt feltettél kérdésnek :) az egyenes út .. ennyi
2014. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!