Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 26 éves meleg férfiként...

Jozsefhugo kérdése:

26 éves meleg férfiként keresek egy olyan lányt, aki szeretne családot házassággal, gyerekekkel, egy klasszikus családmodelt felállítva. Létezik-e ilyen lány?

Figyelt kérdés
Rendezett körülmények között élek vidéken. Szeretnék egy jól működő, baráti alapú kapcsolatot kialakítani, ahol közösen nevelhetnénk a gyerekeinket. Érdeklődés esetén a többit privátban megbeszéljük, életkor kikötésem nincs.

2014. okt. 20. 12:25
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
25%
Nem tudom feltunt e, hogy ez nem tarskereso oldal
2014. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

melegként

hogyan gondoltad a gyerekvállalást????

2014. okt. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Dejó lesz hazugsàgra alapozni egy életet :)
2014. okt. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik. Ideig-óráig elvan egy ilyen kapcsolatban, amíg szerelmes lesz valakibe.
2014. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy tud, mint egy hetero. Tudod, biológiailag ugyan olyanok. Kicsit módszeresebb, de pl. vannak olyan injekciós tűk, amikről ha a tű részt leveszik, a spermát felszívják egy üvegből a nő meg megoldja. A spermadonoroknál is így működik. Ennyi.

Én viszont nőként sajnálnám, hogy az igazi boldogságodat így nem talàlnád meg.

2014. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
79%

Felejtsd el. Nem a melegekkel van bajom, hanem az ötlettel. Miért akarsz kiszúrni szegény gyerekekkel, és hazugságra alapozni az életüket?

Szerinted mit éreznének, amikor kiderülne, hogy az apjuk nem szereti az anyukat, nem is szerette soha?

Ők nem is egy boldog kapcsolat eredményei, mert az egész családosdi csak a társadalmi elvárások miatt kellett.

2014. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy tud, mint egy hetero. Tudod, biológiailag ugyan olyanok. Kicsit módszeresebb, de pl. vannak olyan injekciós tűk, amikről ha a tű részt leveszik, a spermát felszívják egy üvegből a nő meg megoldja. A spermadonoroknál is így működik. Ennyi.

Én viszont nőként sajnálnám, hogy az igazi boldogságodat így nem talàlnád meg.

2014. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
63%
Sorry, játszik a telefon.
2014. okt. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne létezne. Ha családra vágysz, akkor lehet, nem is homo vagy, hanem biszex. Nem tudom. Talán keresgélj biszex lányok között, talán ott nagyobb megértésre találsz.
2014. okt. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

engem inkább a kérdező válasza érdekelne

lévén a technika ismert ....

2014. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!