Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha még nem volt barátnőm...

Ha még nem volt barátnőm akkor már túl késő! Nem merek oda menni a lányokhoz. Nem tudom mit kéne mondani vagy mit tenni hogy legyen barátnőm! Lehet hogy bele kéne törődnöm? 25f

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem gyakori kérdéseken kéne tanácsot kérni. :) Itt nem fognak segíteni, csak beszólni. Én meg 16 évesen nem hiszem, hogy tudnék bármi okosat mondani.
2014. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívj fel egy ribit. Utána lehet könnyebben megy,
2014. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Először is rendbe kellene tenned az önbizalmadat. Amíg ezt nem csinálod meg, mondhatunk neked bármit.
2014. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez az önbizalom kérdés hülyeség. Nekem is van,mégse megy a csajozás. Mondjuk lehet szimplán csak balf.sz vagyok...
2014. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
próbáltam de nem sikerült
2014. nov. 19. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a netes ismerkedést. Közhelynek hangzik,de tényleg. Komolyan mondom. Hasonlóan jártam mint te,de 21,22 éves koromban rászántam magam az akkori myvip randira. Akikkel volt egyezésem, váltottam velük pár üzenetet,majd találkoztam velük. Az első pl. nagyon stresszes volt. Aztán egyre könnyebben ment. Kb. a harmadik lány jelenleg is a párom, lassan 5 és fél éve vagyunk együtt. Veszíteni nem veszíthetsz semmit figyelj.

Sok sikert!

26/F

2014. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó pár netes társkeresőn voltam de semmi eredménye nem lett, csak még több önbizalom hiány.
2014. nov. 19. 20:54
 8/10 MolotovPunk ***** válasza:
Ha eljutsz egy randizásig,akkor élőben nem mutasd ki,hogy félsz.Próbálj kicsit vagány lenni.
2014. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
még addig se jutotta m el hogy valakivel beszélgessek,nem hogy randi.Lehet hogy ez a sorsom?
2014. nov. 19. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:
a sorsod max akkor lehet ez ha nem változtatsz, kezdj el sportolni ha vézna v kövér vagy, kis parfüm, jó szöveg, egy két menő póló pulcsi :)
2014. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!