Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én érzem úgy, hogy ugyan...

Csak én érzem úgy, hogy ugyan olyan típusú kérdések cserélődnek itt nap, mint nap az oldalon, és mindenki megpróbál rá valami okosat mondani, de attól még úgyse találjuk meg itt a megoldást és kb. semmi értelme?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve vagyok fent az oldalon , de már kívülről fújom az összes kérdést , és meg se kell nyitnom,hogy tudjam miket írtak rá kb. Kicsit úgyérzem,hogy mindenki (én is) csak kínjában van itt , és meg márt tényleg nincs jobb ötlete,bizonyos dolgokat tekintve , de attól még itt nem lehet megoldást találni.. Rosszul érzem?

#oldal #probléma #értelmeteln
2014. okt. 29. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ritka dolgok egyike amikor én itt találtam megoldást.
2014. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mellékhelység ***** válasza:
Ahhoz hogy megtaláld a gyémánt félkrajcárt kapargatni kell a trágyadombon nap, mint nap.
2014. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát , én már jó sok trágyát kitúrtam itt az tuti.. :D
2014. okt. 29. 22:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, sok kérdés felesleges, de 1-2 hasznos vagy érdekes néha becsúszik.
2014. okt. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ja.. Leginkább engem az zavar,hogy annyi félős ember van itt,hogy komolyan néha elhiszem,hogy tényleg csak a gép az életük. Ha most felajánlanám,hogy 2 hónap múlva megyek a Bahamákra , és társat keresek , akkor senki se merne jönni , sőt még én lennék leszólni , hogy 'hogy képzelem,hogy egy idegennel menjek el' meg ilyenek.. Pedig nem hiszem,hogy ennyire élettelen lenne itt mindenki,sőt tudom,hogy nem.. De valamiért mégse mennek itt a dolgok szerintem senkinek sem..
2014. okt. 29. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
mindenki megtalálja a megoldást magától is szerintem.
2014. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen,de pont azért írom,hogy magunktól találjuk meg,nem azért mert itt olvasunk valamit..
2014. okt. 29. 22:59
 9/9 LeftBehind ***** válasza:
Jól érzed. GYK az a hely ahova a közhelyek halni járnak. Én is kiraktam már párszor kb ugyanazt a kérdést olyan fél éves időközökkel, hátha így több ember fog válaszolni és a nagy számok törvénye alapján csak lesz valaki, aki tud valami hasznosat is írni. Valahogy nem jött be...
2014. okt. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!