Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elronthat az őszinteség egy...

Elronthat az őszinteség egy kialakuló kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy bántóan őszinte, csak ha egy lány elmegy valahova bulizni, vagy táncolni, és még "kimondottan" nem jár a fiúval, de amikor haza ért, akkor elmeséli neki, hogy mi történt.

Nem akar veszekedést abból, hogy valamit nem mond el, ami rosszul esne a fiúnak, ha utólag tudná meg.



2014. nov. 19. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kérdezi, mondhatja, feleslegesen heccelni nem kell. Ezzel nem fogsz "bizalom pontokat" gyűjteni.
2014. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi! Még jöhet válasz, ha gondoljátok...
2014. nov. 19. 21:51
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem a "heccelésre" gondoltam. Illetve, nem ez a cél.

Csak elmondani, hogy "ez meg ez" történt, és hogy így ez őt mennyire zavarja, vagy egyáltalán zavarja e?

(Az esetek 99%-ában nem szokta zavarni, csak én aggódok mindig..)

2014. nov. 19. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Arra, hogy használható választ kapj előbb mond el nekünk mi történt! Van különbség aközött, hogy mondjuk flörtöltél valakivel és aközött, hogy részegen lepippantottál valakit a férfi mosdóban miközben egy harmadik kamerázott, ha érted mire célzok :D
2014. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legfontosabb az őszinteség, ez így majdnem korrekt a lány részéről, de csak majdnem. Tehát miért utólag meséli el neki a lány, hogy bulizni volt? :) Előtte nem lehet elmondani neki?
2014. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4: Na igen, erre nem is gondoltam. :D Ha már megtörtént valami, akkor onnantól kezdve úgy ahogy van, egy rakás szart sem ér az egész, ha elmondja a fiúnak, ha nem.
2014. nov. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Először is 15 éves vagyok, úgyhogy nem volt férfi mosdó meg pia. :D

Csak ilyen iskolai buli. Tudta, hogy el fogok menni, mert igazság szerint ő beszélt rá. Mondjuk igaza volt, mert tök jól éreztem magam. Beszélgettünk más fiúkkal, táncoltunk, de semmi több. Csak kicsit együtt volt a társaság.

Miután ezt elmondtam neki, nem akadt ki, hanem normálisnak kezelte. Azt mondta, nem baj, legalább jól éreztem magam. De ezek után vetődött fel bennem a kérdés, hogy egyáltalán el kell e, hogy mondjam?...

2014. nov. 19. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: -.-"


Tehát kulturáltan felfogta a srác, és nem csapott belőle balhét, nem ütötte falba a fejed, nem hajított ki hat emelet magasságból, nem kürtölte szét FB-on, hogy mekkora kurvа vagy, és neked ez nem elégséges... (facepalm)

2014. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Zárjuk rövidre..:

Az a kérdésem, hogy egyáltalán illik e elmondani ilyen dolgokat a fiúnak (ha nem történt semmi) vagy ez annyira hétköznapi volt, hogy tök felesleges az ilyenekrő beszámolni?

2014. nov. 19. 22:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Alap, hogy mindent megosztasz vele az életedből, nem? Én úgy hittem, hogy ismerkedésnél ez magától értetődő.
2014. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!