Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki egyszerűen nem képes szakítani, ezért inkább a rosszul működő kapcsolatot is folytatja?

Figyelt kérdés

Sokat veszekszünk barátommal, nekem ő az első és nagyon szeretem. Neki viszont már volt néhány kapcsolata, de sohasem szakítottak igazán. Mindig történt valami, eltávolodtak egymástól, elköltözött a lány, szülők beleszóltak, nem tudtak találkozni stb. És így szépen véget ért minden kapcsolata, idővel pedig túltette magát rajtuk.


A mi kapcsolatunk közel sem tökéletes, ezerszer megbeszéltük, hogy szeretjük egymást, de valamiért már nem működik úgy mint az elején. Tudja, hogy én akarom folytatni és komolyan gondolom vele és mindig elmondja, hogy ő is, de ez a viselkedésén nem nagyon látszik. Mondtam is neki, hogy mondja ki ha nem akar már, nem kell szánalomból velem lenni, ha nem szeret menjen el. De nem teszi meg. Gyáva?

Vagy tényleg szeret, csak ő már nem mutatja ki annyira, mint én?


Nekem kéne szakítani és ha visszajön akkor szeret? Félek, hogy ha én hagynám ott, ő inkább beletörődne ebbe. De én nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni.



2013. szept. 26. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Létezik.. nagyon is, sajna
2013. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha te szakítasz vele,nem fogja érdekelni,ahogy eddig túl tette magát a többin,rajtad is túl tenné magát.
2013. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hozzátenném, hogy mikor még problémának nyoma sem volt, egészen az elején kijelentette, hogy ennyire még nem szeretett senkit és soha senkivel nem gondolta ennyire komolyan a kapcsolatot mint velem. Tökéletes volt minden, amiről még álmodni sem mert és hálás volt azért hogy most része lehet benne.

Ez csak mese? De hát akkor mondta mikor még nem volt soha semmi baj.

2013. szept. 26. 11:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani. Esőre áll.
2013. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

de még mennyien vannak így!


Szánalmasnak tartom ezeket az embereket. Nemértem miért nem emrnek szinglik lenni?!

Csajoknál meg főleg...rengeteg szingli pasi szaladgál...tényleg soka, szórakozohelyeken is mindig pasitultangés van, és az sme igaz, ohgy más nincs olyan jó, vagy talán még jobb...


semmi értelme egy rossz kapcsoaltnak. szenvedtek, felőröl, minden.

mindig van más :)

2013. szept. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Először is próbáld értékelni magadat objektívan, a helyzeted (külső, iskolázottság, egzisztencia...) meghatározza azt, hogy mennyire lehetsz önérzetes.


Ha lehetsz önérzetes, akkor tedd egyértelművé barátodnak, hogy mi az amit nem tűrsz el tőle (pl. egy durva, vagy 5 apróbb húzás egy nap), és ha ilyent tesz akkor mosolyszünet lesz, és ilyenkor mondjuk egy hétre látni sem kívánod (ha egy háztartásban laktok, akkor addig elköltözöl pl. szülőkhöz). Persze vedd számításba azt is, hogy ezzel szét is mehettek, de ha lehetsz önérzetes, akkor keményebb vagy folyamatos sértéseket nem szabad tűrnöd. (Pl. önérzetes nő akkor is kirúgja az őt megcsaló férfit, ha ezzel anyagilag is rosszabbul jár.)



36F

2013. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ha egy kapcsolat mar nem mukodik folosleges folytatni. Az elejen mindig szep minden, aztan jon az a resz, amikor ellaposodik az egesz.Ne felj, lehet egy darabig nem lesz komoly kapcsolatod, de ezt sem erdemes hosszu tavon folytatnod. Szerintem szakits vele te, akkor szeretne ha ki is mutatna, nem csak mondana. A szavak nem jelentenek mindent, inkabb a tettek beszelnek.
2013. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy létezik, ismerek is ilyet. A probléma az, hogy nem mernek kilépni a kapcsolatból mert félnek attól, hogy végleg egyedül maradnak, ami egy ritka nagy marhaság 1x-2x évesen...
2013. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem volt az mese.. akkor úgy gondolta, és kész. De mi a gond?
2013. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudod ez nem így működik. Azt mondja szeret, és valószínűleg így is gondolja, de ha folyton veszekedtek, akkor gondolom gyakran érzi megbántva magát, így hogy várhatod el tőle, hogy kimutassa a szeretetét? A nők érzékenyebbek, néha félnek kimutatni az érzéseiket, ha úgy érzik, ezáltal sebezhetőek. Ilyenkor azzal próbálják megvédeni magukat, hogy közömbösnek mutatkoznak. Inkább azt a bizonyos problémát kéne kezelni, és nem a velejáró tüneteket. Nem kérni kell, hogy mutassa ki a szeretetét, amit irántad érez, ezt neked kell elérned. El kell érned, hogy érzelmileg is megbízhasson benned. Ha ezek után is úgy érzed nem szeret, akkor tényleg nem érez irántad semmi.
2013. szept. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!