Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 180 cm magas 70 kg-os...

Egy 180 cm magas 70 kg-os 20-on éves srácnak hány kiló izomzatot kell felszednie, hogy szép lányok szóba álljanak vele?

Figyelt kérdés
Milyen módszerrel érhető el az elvárt mennyiség? Heti hány óra, milyen rendszerességű edzés, protein és tömegnövelő szer bevitel?

2014. nov. 19. 22:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Igen kérdező tudom,tisztában vagyok vele,viszont ezt kell tedd,nézd meg azt a srácot akiről írtam,na egy olyan testtel ha tényleg jó a személyiséged akkor bent vagy.

Plusz jó ruhatár,tehát szumma szummáron ez egy nagyon zsebbe nyúlós sztori lesz.

Én is napi 10 órát dolgozok tudom ismerem az érzést,van,hogy este megyek le 11kor edzeni,másnap meg 9kor már meló van.Nem kell koxolnod de igenis kell rád az a 20kg-m mert kell,hogy jó tested legyen.


Figyelj a ,,szép lányok",csak,hogy értsd,miket tesznek meg,hogy ,,jó nők" legyenek:

-Edz heti 4-szer minimum kardióval

-Diétázik figyel az alakjára,eszi a száraz csirkemellett

-Akár szoláriumba jár

-Haját mindig megcsinálja vagy megcsináltatja,akár póthaj

-Leggondosabban kiválogatott nőies ruha darabok

-Legnőiesebb cipőbe jár

-Nem sajnálja magára a HAVI akár félmillát sem de lehet a milliót sem,sőt akár több milliót

-Szexben tudja mi kell a pasiknak és megis adja annak aki érdemes rá


Hasonló a hasonlót vonzza,tehát ha neked fullos nő kell akkor neked is fullos vonzó pasivá kell vállnod minden téren,tehát izmosság,szolárium,személyiséged,tudd ledumálni a bugyit,tudj kiválóan nyalni,orgazmust okozni,bírd a szexet,legyen pénzed igen ez is kell,mert az edzés figyelj nekem pl olyan 100-120.000 Ft körülbelül,úgyhogy nem cuccolok saccperkábé,aztán egy jobb minőségű farmer ami igen bent van az olyan 40.000 minimum,egy jó ing 20-30.000 minimum,egy jó cipő 50-nél kezdődik.És ebből jön kell stílus,ez nagyon nagyon fontos,ezt húzd alá és tedd ki a hűtőre,mert a pasik 95%-nak nincsen.

Az átlagosság nem vonzó,ahogy viselkedsz ahogy megjelensz úgy fognak kezelni kérdező és ez pár másodperc és a lány szűr,hogy ,,ez igen ez a pasi kell", ,,"á ez egy csicska,lúzer,nem az én kategóriám",így szűrnek folyamatosan.


Nem vonzalmat keltünk hanem vonzó,sikeres,FÉRFIvá válunk aki vonza a nőket.

2014. nov. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
havi félmillió?? a 16-24 éves korosztálybeli lányoknál? :D ööö nem gondolom XD
2014. nov. 21. 13:42
 23/27 A kérdező kommentje:
nem 30 éves befutott üzletasszonyt akarok megnyerni hanem egy elfogadhatóan kinéző 10es évei végén 20as évei elején járó lányt aki korban is illik hozzám
2014. nov. 21. 13:43
 24/27 anonim ***** válasza:
Igen kerdezo,a jobb 20 eves csajok,nagyon nagyon sokat koltenek magukra,figyelj a multkor elmentem az egyik komolyabb szorakozo helyre,es konkretan a csajon ha nem volt 2 millio akkor egy sem,komolyan mondom neked.
2014. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ez csak kb. ertek amit irtam de de egy szep lany mindig arra megy hogy minnel tokeletesebb teste legyen,minnel szebb es kivanatosabb mert neki is a legjobb pasik kellenek ezert csinalja amiket irtam.


Ekezetek hibaja az angol bill. miatt.

2014. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

2 millió, könyörgöm -.- bocsi de szerintem te nem magyarországon élsz, 16-22 évesen 1. nagy részük nem dolgozik 2. aki dolgozik végzettség híján NINCS olyan keresete amiből havi milliókat költene CSAK a külcsínyre - önmagában is nevetséges ez a szám, én olyan környezetben mozgom családilag barátilag akiknél alap hogy 5-nél több luxus komfortos ingatlanom van budai kerületekben még ott sem költenek ilyen összegeket LOL


szóval a maradék meg 3-as pont hogy oké valaki ennek ellenére születhet olyan eŁk*rt családba ahol ha tegyük fel apuka anyuka hazahoznak havi 20 milliót abból jut már egy 7 számjegyű összeg a pici lányuk kinézetére... nos Magyarországon ez a lakosság hány %-át teszi ki, hm lássuk csak talán 0,1%-át egy ezrelékét magyarul ebből akinek gyereke van mondjuk ennek a kétharmada legyen akinek lánya nemek aránya alapján a fele azaz 1/3nál tartunk ja és akinek 10-en 20-on éves fiatal lánya van az a korösszetétel alapján mondjuk legyen a harmada tehát a 0,1% 1/9 része 0,0111... % valóban a magyarországi 16-22 éves lányoknak egy-két(ha megengedőbbek vagyunk) tíz ezreléke lenne csak jó csaj hagyjuk már... ? Tízezerből egy ha ebben az amúgy nyomortól sújtott országban képes ilyen élet szinvonalat fenntartani hogy milliókat költsön havonta

2014. nov. 21. 18:03
 27/27 anonim ***** válasza:

Abban viszont igazuk van a kommentelőknek,hogy a "szép lányok" rengeteget áldoznak a kimézetükre.A hajfestéstől a szoliig mindenre,amire lehet.Ők is elvárják ugyanezt a partnertől.

Azóta összejött a szép lány?

2015. júl. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!