Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkednétek olyan lánnyal,...

Ismerkednétek olyan lánnyal, aki elkötelezett állat-és környezetvédő?

Figyelt kérdés
Aki szívügyének tartja ezeknek a sorsát, hivatása is ehhez kapcsolódik. Vegetáriánus természetesen.
2014. nov. 19. 22:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igazából ez nem is lesz probléma, mert igyekszem olyan társra találni, aki szintén vegetáriánus. Így biztosan nem lesz ebből konfliktusunk. :)
2014. nov. 19. 23:05
 12/21 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
81%

Nem.

Vegatarianizmus kizáró ok,mivel 100-ból 1 tud normálisan hozzáállni a húsevőkhöz.

2014. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
egyenek ződséget a nyulak xddd én meg finom marha steaket :D
2014. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

CSakis és kizárólag akkor, ha nem akarja a nézeteit rám erőltetni akkor, amikor valamiben nem értek egyet az épp aktuális kérdéskörben.

És ha tud olyan normális kajákat, amiket meg lehet enni úgy, hogy ne érezzem magam mókusnak egy idő után.

A feministákkal is ez a gond szokott lenni, hogy annyira lekes, hogy otthon is csakis arról papol, a normál élet és a normál kapcsolat dolgai helyett.

De ha nem ilyen a nő természete, akkor nincs gond.

2014. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Felesleges is volt a kérdésem. Azt hiszem, én sem tartozom ahhoz a 100-ból 1-hez, és megértem a többieket is, akik nem tudnak normálisan hozzáállni a dolgokhoz.

Mielőtt felidegesítem magam, sziasztok!

2014. nov. 19. 23:10
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Kis off topic:

Én mindent megtettem azért, hogy egészségesen éljek, vegetáriánus lettem, több évig csak növényi táplálékot ettem, szóval mondhatni vegán voltam és egyszer azon kaptam magamat, hogy 100 méterenként lihegek, olyan fáradt vagyok. Orvoshoz elmentem, vérvétel, minden tökéletes volt kivéve a vas és hematokrit, hemoglobin szintem. Elkezdték adni a vasat, míg a vasam a helyére ment a vérszegénység nem akart múlni, végül kibújt a szög a zsákból B12 hiányban szenvedek, mivel nem eszek húst, jött a seggbeinjekció az egyik legfájdalmasabb dolog. Ekkor döntöttem el, hogy felhagyok a vegetáriánus étrenddel. 2 év telt el, 146-os hemoglobinom van, előtte 80-90 között mozgott.

Off topic vége.

járnék ilyen lánnyal, de megpróbálnám lebeszélni a vegetarianizmusról, ha édes neki az élete! 25/F

2014. nov. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Én azt írtam,hogy normálisan hozzáállni a másik emberhez,te azt,hogy ami nem a te nézeted szerint van,az nem normális.

Itt már ki is ütközik,amire céloztam.

2014. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

17es, pont erre céloztam az előbb...

Az ilyen csajokkal nem lehet normálisan együtt lenni, mert ilyenek minden helyzetben.

Ugyanez a helyzet a vallásosakkal is, ahogy a feministákkal is. Persze van kivétel , csak nagyon kevés.

2014. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Kurtz Bickle ***** válasza:

Nálam ez jó pont. Én mostanában kezdtem vegán lenni (tehát kerülöm a tojást illetve tejtermékeket is); egy ideje már nem eszem húst.

Szóval nekem szimpatikusak az ilyen lányok, csak hát önmagában ez még nem határozza meg, hogy a párkapcsolat is működne-e.

2014. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele hogy az ember nem véletlenül lett mindenevő. Ha növényevőnek akart volna a sors/isten/evolóció akkor olyan lenne a fogazatunk mint a növényevőnek... És ízlene a fű.
2014. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!