Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak h ne tartson...

Mit mondjak h ne tartson hulyenek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiu a nalam eggyel idosebb osztalybol. O ezt nem tudja azt hiszem. Osztalytarsaim hallottam h vakrandit akarnak szervezni de en nem vagyok ilyenre felkeszulve. Es ha kettesbe hagynanak minket nem tom h mit kene mondanom neki. Ezert szeretnem ha mondanatok otleteket mert nem akarom h hulyenek nezzen, ha ez bekovetkezne.

Ekezetert bocsi!

Egy lany



2014. nov. 20. 19:11
 1/5 f35cd7d7 válasza:
Nos, természetesen olyan dolgokról ami érdekel téged, meg ami őt is. Mivel azt feltételezem hogy azért "utána" jártál hogy mit szokót csinálni, zene, szabad idő ilyesmi. Meg ha már tetszik, és nem csak azért mert magas meg ilyenek hanem valami belső is tetszik benne akkor biztos lesz közös téma. Amúgy meg áldásom rátok.
2014. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tom h mit szeret, es belso is kot ossze minket, arra gondoltam h ha ilyen setasat szerveznenek elvihetnem a kutyamat h ha nincs szo akk legyen v,mi tema
2014. nov. 20. 19:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Es koszi
2014. nov. 20. 19:22
 4/5 anonim válasza:

Hát ha szeretnéd h megtudja h szereted akk ezt a párbeszédet el kell sütnöd :

Fiú és Lány: -Blablabla beszéltek vmiről

Lány:-Egyébként köszi

Fiú:-Mit?-(holtbiztos h meg fogja kérdezni)

Lány:-Azt h mindig felvidítasz ha velem vagy.

Majd rámosolyogsz és elmész vhova h meg tudja emészteni. Tuti siker. Nekem is bevált, 2 éve együt vagyok a barátommal. 16/L

2014. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszike!
2014. dec. 13. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!