Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az kezdeményezési stilus...

Mi az kezdeményezési stilus egy lánytól elfogadható és nem mondják rá, hogy rámenős? Vagy, hogy gáz a viselkedése ahogyan próbálkozik.

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 13:26
 1/3 A kérdező kommentje:
kimaradt,hogy "ami" egy lánytól elfogadható
2014. nov. 20. 13:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szép a lány, akkor nem mondják, hogy rámenős. Ha nem szép, akkor meg ígyis-úgyis elküldik.
2014. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mindig egy laza beszélgetéssel kezdtem, érdeklődtem felőle, hogy oldódjon az a természetes feszültség, ami két idegen ember találkozásánál lenni szokott.

És semmiképp se úgy állíts elé, hogy te hablatyolsz magadról, ne untasd azzal, hogy mit csináltál reggel délben este.

Ne hajolj túl közel hozzá, ne fogdosd.

Mosolyogj mindig.

Ezek után még az is lehet, hogy mondjuk ő meghív valamire, így ez minden csak nem nyomulós, tiszta nyert ügy... ha amúgy szimpi vagy neki.

2014. nov. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!