Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam el neki hogy...

Hogy mondjam el neki hogy szeretem, hogy közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok.Tetszik egy lány az osztálybol,és nem tudom hogy hogyan közeledjek hozzá,ha mondok vmit mosolyog,de eddig csak annyi volt, hogy megkérdeztem,hogy hanyas lett a dolgozata,érdeklõdtem hogy mit csinál,hogyan tovább?

2014. nov. 20. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz kicsit személyesebb dolgokat.
2014. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mint pl?
2014. nov. 20. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
legrosszabb döntés osztálytárssal összejönni.
2014. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt sose értettem,miért baj ha osztálytars?
2014. nov. 20. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
azért mert ha még összejösz is vele és max 1-másfél év után vlmi oknál fogva rosszul váltok el hogy fogsz így a szemébe nézni? A másik meg ha elutasít akkor osztálytársak kisebb-nagyobb valoszinűséggel kicikkiznek. A 3. az hogy mindennap látni fogjátok egymást és ezáltal megunjátok egymást
2014. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
59%
Igen.. ez alapszabály.. Osztály társsal összejönni tilos :/
2014. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk, ha szereted, szerezd meg. Nekem is volt az osztályból fiúm és semmi probléma nem volt, miután szakítottunk. Lehet ezt intelligensen is kezelni.Amúgy próbálj minél többet vele lenni és beszélgetni bármiről, eleinte a tanulás is jó téma, aztán majd lesz más is. Ne hagyd ki, mert bánni fogod.
2014. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolso,

Megy a zöld kéz,kösz a választ

2014. nov. 23. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!