Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Írjak neki vagy várjam meg...

Írjak neki vagy várjam meg hogy ő keressen?

Figyelt kérdés

Egy régi ismerőssel beszélgettünk a napokban, én kezdeményeztem a beszélgetést, de jól sikerült... Nem számítottam rá, de felajánlotta hogy valamikor találkozzunk ha ráérek. Aztán mikor elköszöntünk, írta hogy reméli majd folytatjuk a beszélgetést. Azóta eltelt két nap, és nem írt, én sem neki. A találkát illetően még nem tudnék mit mondani neki, mert nem tudom mikor fogok ráérni.

Azért írjak neki? Vagy irjak rá, ha majd tudom mikor érek rá? Vagy várjam meg hogy ő írjon?


2014. nov. 21. 11:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj te is neki, nagy valószínűséggel most azt hiszi, hogy nem érdekel ő téged!
2014. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért hinné hogy nem érdekel? Nagyon jót beszélgettünk és a több éves kihagyást en törtem meg...
2014. nov. 21. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:

De neked pedig miért nem lehet ráírni?

Reméli még folytatjátok a beszélgetést, írhatna ő is, de inkább várt, hogy te írsz és ezzel adva egy pici visszaigazolást, hogy érdekel téged.

Én is beszélgettem már jót úgy egy fiúval, hogy a végén visszautasítottam (nem számítva efféle közeledésre), mert amúgy nem jön be.

Ha még tovább vársz azt fogja hinni, hogy az, hogy nem érsz rá csak egy kifogás arra, hogy nem akarsz vele találkozni.

Semmi nincs abban, hogy te írsz rá, ezt sose fogom megérteni.

2014. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!