Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy olyan pasival...

Lányok, ha egy olyan pasival ismerkednétek akik kevésbé, sikeresebb, kevésbé karrieres, alacsonyabb végzettségű, tudnátok férfiként nézni rá?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert sok ismerősömtől hallom azt, hogy nekik megalázó lenne egy olyan lány mellett lenni, akik nagyobb anyagiakkal rendelkeznek és sikeresebbek nem éreznék magukat férfinek, női oldalról néha azt látom, hogy nem nézne rá férfiként. Azt vettem magamon észre, hogy bennem semmi kisebbségi érzés lenne egy olyan csajjal együtt lenni, akinek több diplomája van és magas munka beosztású, mert engem teljesen hidegen hagy, hogy milyen társadalmi státusza van, mert nem ettől lesz értékes valaki, hanem hogy milyen belül, mennyire vonzódom hozzá, mennyire passzolunk egymáshoz. Ezért nem tudom megérteni, hogy az anyagias különbségek miért ilyen nagy akadályok, miért nem lehetne lazábbra venni. Ha esetleg ilyen helyzet lenne, akkor nem akarnék papucs lenni, és hogy a párom vegye fel a nadrágot, hanem normálisan működjön a kapcsolat, úgy mint akiknél egyenlő a státusz, mert az emberi tulajdonságoknak kéne dominálniuk nem az anyagiaknak.
2014. nov. 21. 13:23
 1/4 anonim válasza:
Én sem értem ezt az anyagias világot,nem attól férfi valaki,hogy több pénzt tud lerakni az asztalra.
2014. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1: Szép is lenne, ha így lenne.
2014. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem zavarna, ha például kevesebbet keres, vagy nem olyan sikeres. Viszont sajnos szinte ez az, ami nálam a legjobban számít: hogy okos legyen a srác, hogy azt érezzem, hogy okosabb nálam. Ilyet viszont- egyáltalán nem nagyképűségből- nagyon ritkán találok.

23/L

2014. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen férfiakat tartasz okosnak? Okosság kicsit összetett fogalom.
2014. dec. 11. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!