Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Hogyan ismerkedhetnék meg vele? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác az egyetemen, akivel még tréning héten egy közös előadáson szemeztünk (kb. 1 hónapja). Sajnos el kellett rohannia az előadásról, így még csak megismerkedni sem tudtunk.

Mivel más szakra járunk, és más évfolyamra, így szinte nem is láttam azóta. Talán ha 3-szor "futottunk össze": egyszer rohantam eladásra, ő meg a csoporttársaival sétált a folyosón, és összeakadt a tekintetünk, utána egyik ZH-m előtt láttam, de pont háttal álltam neki és a barátnőimmel beszélgettem, így utólag vettem észre csak, a harmadik alkalommal meg ment fel a lépcsőn, nevetett valamint az egyik csoporttársával, én meg jóval arrébb tanultam, aztán valahogy mégis találkozott a tekintetünk..

Sajnos vagy ő nincs egyedül vagy én, nyilván hülyén venné ki magát, ha csapot-papot otthagyná valamelyikünk a beszélgetőpartnerét, hogy "hé figyelj már, veled szemeztem múltkor" :D, így ez nem opció. Más lehetőség sincs nagyon, mert most nincs olyan buli vagy össejövetel, ahova menne, így ott sem tudunk összefutni, közös ismerősünk nincs, így ez a lehetőség is kizárva.

Neptunból kinyomoztam a nevét, így legalább facen megtaláltam, de nem vagyok az a "facen nyomulós" típus :D, jobban szeretek személyesen ismerkedni.Ráadásul ahogy láttam ő a népszerűbbek közé tartozik (na nem az a beképzelt bunkó kategória, tök normális, csak a bátyjával együtt eléggé benne vannak a közösségi életben), én meg csak az "átlagos egyetemi polgárok" közé.

Akkor mégis hogyan ismerkedhetnék meg vele? Légyszi segítsetek!


22/L


2014. nov. 22. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem opció? De úgy is a facebookba menekülsz.
2014. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb én is így vagyok ezzel. Megtetszett egy fiu aki 3 évvel idősebb nálam. Csak látásból ismertem, párszor találkoztunk az úton, köszöntünk.. ennyi. Facebookon lajkoltam par kepet(nem az összeset, higy ne legyen feltunő) majd ő is lájkolgatni kezdett. Következő alkalommal szemezgetni kezdtünk, majd egyszercsak rámírt facebookon. Ez egy egyszeri beszélgetés volt, 2 hónapig semmi.. Aztán magint elkezdte lájkolgatni a képeimet, ráìrtam és most már szinte a járás küszöbén allunk. Tehát szeeintem jó dolog a facebook, ha nem mersz személyesen ismerkedni vele, akkor dumáljatok ott, ha látod, hogy erdeklődik irányad akkor néhány sulis találkozàs után öleld is meg, ne fèlj, nem dog lelökni magáról.
2014. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából abban reménykedtem, hogy hátha van egy közös ismerősünk vagy ott legalább látom, hogy milyen eseményre megy el, és akkor ott "összefuthatunk", de nem most nem mászkál el így sehova. Mindenképpen személyesen szeretnék valahogy beszélni vele, ez a facen ráírogatás nem az én stílusom.
2014. nov. 22. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát mi baj, ha odamész hozzá és beszélsz vele? Ha én akarok valakivel beszélgetni akkor oda megyek hozzá. Nem küldök el senkit se, de szólok neki, hogy szeretnék vele beszélgetni. Vagy ha tudom nem sokáig beszélget a partnerrel akkor megvárom a közelében, hogy ne kilométerekről kelljen azon gondolkodni, hogy már mindegy úgy is elment....
2014. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mi még csak a szemezésig jutottunk, a köszönésig nem. Tehát még csak ismerősök se vagyunk, csak arcról ismerhet, a nevemet nem tudja, én is csak a Neptunból kerestem ki a nevét az előadásra feliratkozók közül.

Már arra is gondoltam, hogy megnézem neki milyen az órarendje, de sajnos nem látom Neptunban, hogy neki mikor vannak az előadásai, hogy esetleg úgy találkozzunk.

Nagyon ritkán látom az egyetemen, majd 2 hete nem is láttam...

2014. nov. 22. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!