Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy valaki olyan...

Lehetséges, hogy valaki olyan jön be akiben számomra semmi vonzó nincs?

Figyelt kérdés

Van egy, fiú, folyton vele cukkolnak a barátnőim, de már ezerszer elmondtam nekik, hogy semmit se akarok tőle, sőt kicsit se vonzó számomra stb.. Ennek ellenére most úgy érzem elkezdtem "vonzódni" hozzá (teljes ellent mondás, tudom) és nem értem, nem akarok összejönni vele, semmit se akarok csak, elfelejteni, hogy elmúljon az érzés és normális érezzem magam a közelében... Valakivel volt már ilyen, hogy felejtettétek el?

L16 (a fiú két évvel idősebb)



#fiú #vonzódás #lány #ellentétes érzések
2014. szept. 29. 16:40
 1/3 anonim válasza:
Minnél többet gondolsz valakire annál jobban megszereted. Ugyan ezért jöttem össze egyik barátnőmmel. Bűnronda volt és ezt tudtam is 3 hónapig voltunk együtt és nem értettem miért szeretem. Szerintem ezért. sokat csesztettek vele folyton eszemben tartották. Nálad is ez lehet. Próbálj másra koncentrálni
2014. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jártam hasonló cipőben, amikor annyit piszkálnak vele, hogy már elkezdesz gondolkodni rajta :D el fog múlni idővel :)
2014. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokta és remélem igazatok van :) Még várok válaszokat :))
2014. szept. 29. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!