Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy csinos lany aki...

Van egy csinos lany aki szerintem szinten lerazna. Erdemes megprobalni?

Figyelt kérdés

Van egy lany nem ismerjuk egymast. Lattam egy parszor es egy regi ismerosom osztalytarsa volt. Nagyon megtetszett el nem tudom mondani hogy mennyire. Csak bennem van egy kis felelem mert o annyira szep es en nem tartom valoszinunek hogy egy csomo fiu kozul pont en lennek az idealja... Az utobbi idoben is probalkoztam jo par lanynal nem sok sikerrel. Aztan ez most kicsit betett az egomnak is.

Szerintetek hogy kellene megemberelni magam es megprobalni megismerkednem vele??

18/F


2014. nov. 23. 11:25
 1/2 anonim válasza:
Igen, mindenképp. Mégpedig azért, mert ha nem teszed meg, egész életedben azon fogsz agyalni, mi lett volna ha meg mered próbálni. Az elutasítást gyorsabban elfelejted, mint azt a sok ábrándozást, hogy mi lett volna, ha lesz belőle valami. Hajrá:)
2014. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
mindenképpen próbáld meg!!! nem rég jöttünk össze a barátommal, és tudom, hogy ő is alig mert elhívni randira, mert hasonlóan gondolkodott..pedig nekem már eléég régóta teszik.... de végül vette a bátorságot és bejött neki :) hajrá!
2014. dec. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!