Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetne barátságnál több egy...

Lehetne barátságnál több egy fiatal tanárommal? 20/F

Figyelt kérdés

Szóval a nagy helyzet az, hogy október óta új etika tanárom van és azóta minden reggel gyomorgörccsel megyek iskolába, mert annyira bele habarodtam. A hölgy nem rég végzett Pécsett és jelenleg próbaidős álláson van a gimnáziumban, ahova járok. A többi tanárhoz képest Ő eléggé fiatal, pontosan nem tudom mennyi, de 25-nél biztos nem lehet több, és egyszerűen gyönyörű..

Csak heti egy órát tanít nekem, de a folyóson elég sokszor összeakadunk, és ilyenkor még köszönni is alig bírok neki az izgalomtól, holott egésznap azon imádkozok, hogy láthassam..

A helyzet az, hogy a haverjaim is rájöttek már, hogy odáig vagyok érte, mondjuk szerintük is eléggé jó tanár (sok értelemben is) és csak röhögnek az ügyön. Azon parázok már, hogy a Hölgy is rájön, mert osztálytársaim mindig célzott megjegyzéseket tesznek az Ő óráin, amitől nekem ég a fejem..

A baj az, hogy hiába próbálnék sulin kívül becsajozni, hogy ne legyen gond és csak tanárként tudjak rágondolni, nem megy. Már iszonyom van másoktól..

Gondolkoztam azon, hogy elkezdek vele ismerkedni, barátkozni, de félek hogy egyáltalán nem menne bele, mivel neki én csak az egyik diákja vagyok, ami teljesen jogos ebben a felállásban. Arról meg nem is beszélve, hogy veszélybe sodornám az állását is, amit egyáltalán nem akarok..

El vagyok keseredve, hogy így ismertem meg, mert nagyon szimpatikus és félek, hogy nem igazán fogok hozzá hasonlót találni..


Valaki volt már ilyen helyzetben?

Esetleg valamit tudnátok javasolni?



2014. nov. 23. 15:24
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne varj sokat ettol a kapcsolattol,es igen van olyan hogy tanar diak kapcsolat de meg senki nem jott ki belole jol. Probalj tul lepni rajta es fogsz hozza hasonlot talalni. De ha annyira bele habatodtal akkor kerdezgesd,hogy hogy all az eletben szeret e itt tanitani ilyeneket...de nem nagyon ajanlanam ezt a kapcsolatot. Ne is haragudj!
2014. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem felejtsd el. Ebből nem lesz jó vége! Ha esetleg tényleg úgy történik, csak neki okozol gondokat! Miért is?


1.) Ha megtörténik ez, hogy már rájött, és túl "érzékeny", és ebből lesz valami, akkor kirúghatják az iskoládból (nem igen tolerálják a diák-tanár kapcsolatot)

2.) A szüleid is mérgesek lehetnek

3.) Még tuti lesz pár rossz okod rá


Úgyhogy, szerintem felejtsd el. Csak magadnak, és a tanárnak okozol vele gondot.


(nem kérek dislike-ot)

2014. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Egyenlőre annyit tudsz tenni, hogy mindig kedves, udvarias, előzékeny vagy vele, és ami nagyon fontos, hogy mutasd meg neki, hogy érett, komoly, szorgalmas fiatalember vagy. Ha kell, fejtsd ki órán a véleményedet, a tantárgya erre sok lehetőséget ad. Látszódjon, hogy érettebb vagy, mint a korosztályod, hogy van határozott véleményed. Ebben a helyzetben ezt kellene először mutatni a Tanárnő felé, hogy más vagy, mint a többi. Hátha felfigyel rád. :)

Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, csak én vagyok a lány. :)

2014. nov. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!