Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy tartsam magam a "jó...

Hogy tartsam magam a "jó szinglinek lenni" elméletemhez, ha megismertem egy jó pasit?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja már nincs senkim, és egy ideje bele is törődtem, kezdtem megszokni, végre boldog voltam úgy is, hogy nincs senkim (ez nálam nagyon ritka). És erre megjelenik egy fiú, aki elvarázsol...egy társaságban mozgunk, lehetetlen hogy elkerüljem, de már nem is akarom, látok esélyt rá, h lehet köztünk valami, elhívott talizni kettesben, nagyon jó volt, de azóta nem jelentkezett, pedig eltelt már néhány nap. Szóval most szeretném visszaállítani magamat a "jó szinglinek lenni" elméletemre, mert bekattantam, folyton rágondolok és ez így nem jó...Ha nem jön össze, akkor nagyon kileszek. :(

20/L


2014. nov. 24. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég gáz, hogy 20 évesen nem a saját igényeid, érzelmeid, hanem egy általad, a társadalmi devianciák alapján kitekert elmélet szerint akarsz él.

Korábban kapcsolatfüggő voltál, majd pár hónap alatt meggyőződéses szingli, majd epekedsz egy ismerős után. először magadban kellene rendetrakni, aztán mások életét felkavarni szerintem

2014. nov. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák.
2014. nov. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legnagyobb kontra érv egy kapcsolat ellen a kevesebb szabadidő. Ha például tanulsz még, akkor ez egy elég fontos szempont. Folyton együtt akartok majd lenni, közös programok vagy csak együtt bámuljátok az ágyról a plafont... és közben rohan az idő.


De ez az érv racionális. A hormon gyáros, érzelem pumpálós szerelem meg nem.

2014. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Találj valamit amiben örömedet leled viszont azt nem tom mi az nem ismerlek.

Nekem pl egy a sok közül h hazajövök és élvezem a csendet és azt h azt csinálok amit akarok.

Nekem 5 éve tökéletes ez az állapot.

2014. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!