Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy buliban smároltam több...

Egy buliban smároltam több csávóval, nagyon be voltam rugva, de az egyik nagyon tetszett és ő sem rám mászni akart inkább vigyázott rám. SZerintetek felkereshetem?

Figyelt kérdés
meg van a száma és a neve is, nagyon tetszik de elég ciki lenne ráírni vagy felhívni hogy van-e kedve találkozni. vagy várjak kicsit és utána bejelölhetem? tanácsok? nagyon tetszik és amúgy nem vagyok r..anc, életemben először volt velem hogy így beku..ltam:s

2014. nov. 24. 15:18
 1/5 anonim válasza:

Életedben először voltál akkor reebanc, és aki ott volt, mind így fog rád tekinteni. Ezt már le nem moshatod magadról.


Legközelebb igyál alkoholmentes üdítőt.

2014. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem látta, hogy több sráccal is smároltál, akkor lehet nem gondol r*bancnak, ellenkező esetben komolyat ne várj ettől a sráctól, mert nem fogja tudni veled elképzelni. :(


22L

2014. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenkinek megvan a joga arra, hogy jól érezze magát, hogy szórakozzon. De egész biztos nem kezdenék komoly párkapcsolatot egy olyan lánnyal, akit úgy adtak körbe egy buliban mintha egy üveg bor lenne. Több férfival is smárolsz egyetlen este alkalmával, ennél kevés kiábrándítóbb tudna lenni. Az más kérdés, hogy rengeteg férfi lejjebb adja az igényeit és vannak annyira magányosak, hogy eszükbe se jusson akár csak elemi szinten is válogatni.


Lány, van pulzusa, több nem is kell és már ugranak. :D

Mondjuk félig keserű nevetés, mert valahol szomorú ez.


26/F

2014. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(mellesleg, a hasonló tagolás ellenére az előző 78%-os nem én vagyok)
2014. nov. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán keresd fel, vagy hívd fel, biztosra veszem, hogy örülne és boldog lenne !!!
2014. nov. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!