Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik azok a jellem vonások egy...

Lukacsdalma kérdése:

Mik azok a jellem vonások egy lányon, amit a fiúk nagyon előnyösnek tartanak?

Figyelt kérdés
Itt első sorban azokra gondolok amit anélkül le tudsz szűrni egy lanyról, hogy ismernéd. Ránézésre mi vagy mik azok a dolgok amik nagyon imponálnak számotokra elsősorban fiúk egy lányon? 16|L

2014. nov. 24. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
szép bájos kedves arc hosszú egyenes haj szexi lábak jó segg szép formás mellek nagyjából ennyi a többi ráadás :D
2014. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
94%
Ha ízlésesen öltözködik - tehát nem túl l0tyós, ugyanakkor nőies - és ápolt; szép a haja, normálisak a körmei, smink terén sincs túlkomponálva.
2014. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Másik kérdésnél egy órája már leírtam, íme:


Nem színészkedik, nem hisztizik, mindig meri vállalni a nézeteit, tudja, mikor milyen közegben hogyan viselkedjen, nyilvánuljon meg, nem elégedetlenkedik állandóan se mással, se önmagával szemben, nem pletykálkodik, hanem cselekvés hajtja. Vannak céljai, elképzelései, tud alkalmazkodni, de nem adja fel az elveit. Kedves, szenvedélyes, játékos, nyitott, hűséges. Saját véleménye van a világról. Nem agymosott, tv-s generáció. Kb ilyen. :-]

2014. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amik imponálnak: igényes megjelenés, ápolt haj, jó illat, szakszerűen használja anyuci sminkkészletét (nagyon el lehet tolni egy egyébként szép arcot egy rossz sminkkel), foglalkozik magával, de nem ennek szenteli az életét


amit le lehet szűrni: "ha vörös a körme akkor lenyeli" szobatársam mindig ezt mondogatta, majd egyszer utána is járok :D na de komolyan: ránézésre meg lehet mondani bárkiről, hogy milyen a lelki világa. Több talán nem is kell.

2014. nov. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#1 és #2 én elsősorban gesztusokra és olyan jellem vonásokra gondoltam ami a belsőt tükrözi. A külső adottságok egyedi dolgok. És azt magam is tudom korrigálni :)
2014. nov. 24. 20:26
 6/6 Kurtz Bickle ***** válasza:
Az igényesség és az ízlés a bensőt tükrözi.
2014. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!