Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lánynak bevallod, hogy...

Ha egy lánynak bevallod, hogy tetszik neked, de elutasít, akkor utána mennyi idővel lehet (szabad) újból bepróbálkozni? Lányok szerintetek? 16/F

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Soha!
2014. nov. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Büszkeségről hallottál már?
2014. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akar azonnal, akar 10 ev mulva, csak folosleges. Ha mar egyszer nemet mondtunk, akkor az ugy is marad.
2014. nov. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akármikor, nem tiltja a törvény, viszont egy kis tartásod lehetne.
2014. nov. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor kitágulnak a pupilláim, és két másodperc csönd után azt mondom: NA TAKARODJÁL INNEN TE H...E P.CSA!!!

Utánna valamiért nem szoktam próbálkozni.

2014. nov. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet, de mi értelme? Én nem utasítanék el valakit, ha amúgy érdekelne az illető, így a további próbálkozások inkább idegesítőek lennének egy idő után.


Mindenesetre ki tudja, lehet idővel megváltoznak a lány érzései irántad és mégis lenne értelme az újbóli bepróbálkozásnak. De akkor ahhoz minimum pár hét, hónap kellhet.

2014. nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy egy elutasításból később 3 éves kapcsolatom lett... Mondjuk mi előtte haverok voltunk.
2014. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Férfi vagyok de válaszolok ha nem gond :)

Ajánlom a következőt: Soha többé!!!


Ne legyél szexért pitiző palotapincsi, legyen tartásod. Bepróbálkozol egy nőnél elutasít = 1. soha többé nem próbálkozunk 2. Soha többé neki sincsen nálad esélye!

Legyen tartásod, "legyen tétje" annak, hogy te akartad őt. Ha bármikor tetszése szerint megkaphat, egy pillanatig nem fog gondolkodni, hogy kosarat adjon, mert bármikor meggondolhatja magát. Játékszer leszel neki.


A nők tartásából, és válogatósságából érdemes elég sokat ellesni. (tényleg)

Én "14 napos szabálynak" hívom. Bepróbálkozás és utána még 14 napig meggondolhatja magát.

Viszont utána soha többé esélye sincsen!

2014. nov. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem tetszettel neki ezert elutasitott. Ha megprobalod ujra akkor azt gondolja, hogy te nem ertetted meg ezert a nok a megalazas eszkozet vetik be. Keress masik lanyt , talan neki jobban tetszel!
2014. nov. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Attol fugg, miert mondott nemet. Ha parkapcsolatban van, akkor hagyd, ha latod, hogy vege, akkor jelentkezhetsz.


Ha nincs senkije, akkor hagyd. Ha nemet mondott, akkor nem vagy szimpatikus vagy csak baratnak. A nagyon nagyon kivetelesen ritka eset, amikor ebbol kesobb megis parkapcsolat lehet.

2014. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!