Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok melyiket szeretitek...

Lányok melyiket szeretitek jobban? Ha egy fiú sokat vagy keveset beszél? én olyan tipus vagyok akinek be nem áll a szája

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
ha sokat:)
2014. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna legalább mindig lenne beszédtéma. Én úgyis szótlanabb vagyok eleinte:)
2014. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én az olyat aki tud sokat beszélni, de tudja mikor jó ha meghallgat.


L19

2014. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
keveset.
2014. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is ink beszeljen sokat nem vagyok egy szoszatyar de annyi kikotesnek h ha megis elkezdek vmit meselni lehetoseg szerint ne vagjon kozbe
2014. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valahol a kettő között.. ne kelljen mindent harapófogóval kihúzni belőle, de azért ne beszéljen non stop.
2014. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tőlem akár folytonosan is beszélhet! Örülnék, nincs is rosszabb mikor az egyik fél próbálja életben tartani a randit!
2014. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem beszél hülyeséget akkor beszélhet sokat, ha valaki keveset beszél akkor nehéz témát találni..
2014. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beszéljen sokat, de értelmes dolgokról. És a másik embert is hallgassa végig :) 18L
2014. nov. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!