Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti szeretitek, ha...

Lányok, ti szeretitek, ha idegenek leszólítanak titeket az utcán, buszon. Stb?

Figyelt kérdés
Illetve elvárjátok-e ha épp összenéztek valakivel aki szimpatikus nektek, h odamenjen hozzátok?

2014. nov. 1. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szeretem, de ha valakivel szemezek és elmosolyodok, akkor örülök, ha elkezdünk ismerkedni.
2014. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Én sok emberrel nézek össze a buszon, de egyiknek se örülnék, ha elkezdene zaklatni. Akkor se biztos, hogy örülnék neki, ha totál jó pasival szemeznék, és ő neki is bejönnék. Ha odajönne hozzám még az is kényelmetlen lenne számomra. Szóval nem! Esetleg ha kölcsönös a szimpátia, akkor egy mosolyt megejthet az illető, de odajönni ne jöjjön. Persze kinek mi! :)

18/L

2014. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2# De ha ne jöjjön, pedig tetszettek egymásnak akkor hogyan ismerkedtek meg?
2014. nov. 1. 15:53
 4/9 anonim ***** válasza:

én szeretem :) ha valakivel szemezek, vagy valaki szimpatikusnak tart, az nyugodtan jöjjön oda hozzám :)

17/L

2014. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Miért szeretnék a nők, hogy idegenek csak úgy zaklassák őket? Mit kéne ebben szeretni, te marha?
2014. nov. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5# Azt hittem egyértelmű, de úgy gondoltam h szingli vagy és egy számodra is szimpatikus fiú aki szintén egyedülálló és neki is tetszel, szemeztek. Elvárnád-e h abban a helyzetben odamenjen hozzád mondjuk egy buszon?
2014. nov. 1. 16:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem várok el senkitől semmit. Idegenek ne jöjjönek oda hozzám csak úgy. Ha szemezek vele, ha nem. Azért, mert valakivel összenézek, még nem akarok ráülni a farkára. Én kérek elnézést, hogy rá merek tekinteni a férfiakra, de tényleg. lol
2014. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


Teljesen mindegy, hogy bejön-e vagy se. Nem buszon vagy az utcán fogok megismerkedni egy vadidegennel.

Szeretem ha összehoz minket a sors, de sokkal diszkrétebb környezetben. Baráti társaság által, buliban, sport...stb. valami indító közös szituban! :)

2014. nov. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

NEM. Egyik sem. Nem, nem és nem. Ha leszólítanak, az nagyon rossz érzés, ha valakivel szemezek, az izgalmas kicsit (igen, teljesen ki vagyok égve már XD, teljesen egyedül vagyok), de ne merjen megszólítani, mert milyen alapon már?! Nem fogok utcán ismerkedni, semmi esetre sem.

16/l

2020. ápr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!