Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezt az írást a neten találtam,...

200025 kérdése:

Ezt az írást a neten találtam, és kiváncsi lennék, hogy nektek mennyire tetszik? Nekem eléggé. Nyugodtan írjatok.

Figyelt kérdés
A történet arról szól, hogy egy idős asszony reggel felkel, és a lánya aki férjével nyaral ijedten hívja, mert a reptéren egy alvilági alak túszul ejtette az embereket egy kristály ellopása miatt. A nagyi gépre ül, és különböző kalandokba keveredik, a gépen a tolvaj mellé kerül véletlen aki a poggyászába csempészi a követ, ezért el kezdik körözni. Elnevezik szuper nagyinak mert legyőzi a gépen a "gorillákat" akiket az őrült tudós küldött. Kiderül, hogy a követ meg lehet semmisíteni, ha beledobják, egy Perui vulkán izzó lávájába.A végén a csapat megsemmisíti a követ, és az őrült tudóst és "gorilláit" is börtönbe záratják.

2014. jún. 24. 19:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
gyerekkönyvnek aranyos lehetne, ha valaki rendesen megírná.
2014. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne komolyan venni, és a sok klisé miatt valóban gyerekkönyvre hajaz. De aranyos lehet, ha rendesen megírják, még élvezhető is. Bár ez nekem egy kicsit már sok "akció" (és sok filmből ismerősek az ötletek).
2014. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért kell a kristályt megsemmisíteni?
2014. jún. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, szerintem a kristályt azért kell megsemmisíteni, hogy ne okozzon több galibát. De csak találgatok.
2014. jún. 25. 09:54
 5/15 A kérdező kommentje:
És szerintetek lenne esélye valami kiadónál? Lehet nemsoká látni fogjuk a boltok polcain, ha így lesz én biztos megvenném.
2014. jún. 25. 10:01
 6/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Köszi a választ. Oké, lehet, én csak sajnáltam... :-)

2014. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3-as szerintem a történetet így is lehetne folytatni, remélem az író így is tesz
2014. jún. 25. 12:16
 8/15 Prym ***** válasza:

gyerekmese lenne. de eléggé

pl.: a vége nagyon Gyűrűk Ura gyanús :D Frodó szindróma lesz? xD

2014. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem köze sincs a gyűrűk urához, de mindegy. Tök más műfaj mindkettő.
2014. jún. 26. 10:14
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek mivel lehetne rajta javítani?
2014. jún. 26. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!