Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a tapasztalatotok a katolik...

Mi a tapasztalatotok a katolikus albán férfiakról?

Figyelt kérdés

MEgismerkedtem egy albán származású pasival. nagyon oda van értem, de csak negatív tapasztalatokat hallottam eddig.

még gyerekkorában elköltöztek otthonról a szüleivel, mivel a családja nem akart a muszlim körlmények között élni. amúgy jó módú családból származik (nem pék) és nem is szorul rá, hogy eladjon szexrabszolgának.

ennek ellenére mégis vannak fenntartásaim vele kapcsolatban és a barátaim is azt mondták, hogy nem valláshoz köthető, ahogy az albánok a nőkkel bánnak.

Valakinek egyéb tapasztalat?



2014. nov. 27. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos még csak ortodoxal találkoztam
2014. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és mi volt a tapasztalatod?
2014. nov. 27. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Kisebbet ütnek mint muszlim albánok.
2014. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség, hogy előitéletes vagy szerintem.

Ismerd meg, hogy milyen és aztán alkoss véleményt! Saját magadnak kell eldöndeni. Ne halgass másokra!

2014. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dr.Kába válasza:
100%
Az én férjem albán -nem koszovói!- és muzulmán. Mi nagyon szeretjük egymást, jól élünk, a durvaság nem ismert fogalom a kettőnk viszonyában, de ez valóban ritka -azonban, mint látjuk nem lehetetlen :) -. Az albánok fanatikusak vallástól függetlenül, a férjem szerint a katolikusok még inkább, mint a muzulmánok. De azért az is sokat számít, hogy hol nőtt fel az ember... A férjem Olaszországban nőtt fel, és ennél fogva az európai gondolkodás sokkal inkább a sajátja. Én azt javaslom, adj esélyt neki, de legyen nyitva a szemed, ha durva hagyd el -persze ugyanúgy lehet durva egy magyar, osztrák, német, olasz....stb... és a javaslatom ugyanez lenne-, de ha egyébként neked is tetszik, ill. szereted adj esélyt a kapcsolatotoknak.
2014. nov. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen az albánoknál nem valláshoz köthető az hogy hogyan viszonyulnak magukhoz, ők elsősorban albánok és minden más csak ezután jön. A tradíció, a család és az "albánság" azaz albánnak lenni a legfontosabbak náluk. Elég nagy vallási tolerancia van, nagyobb ünnepekkor pl keresztények és muszlimok egymást tisztelve ünnepelnek tehát vallási különbözőségből nincs probléma..

De szerintem ne előítéletekkel ismerkedj, ha találkozol egy magyar pasival akkor nála sem az lesz az első kérdésed hogy az apja alkoholista e, hogy akkor ő is agresszív lesz e.. Inkább az embert nézd és a személyét, elsősorban, mert minden népnél vannak jobbak és rosszabbak..

2015. jan. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végülis nem haladt a "kapcsolatunk" tovább.
2015. jan. 12. 09:44
 8/9 anonim ***** válasza:

O értem, remélem azért nem nagyon viselt meg az elválás... Az ember folyamatosan fejlődik és szerintem egyre jobb kapcsolatokat tud bevonzani, idővel, de a legjobb szerintem ha valaki már egyedül is élvezni tudja az életet

Sok sikert

2015. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem viselt meg. Még lehet találkozunk, de az már nem olyan lesz.

Folyton túl elfoglalt volt, hogy velem találozzon. Én meg rájöttem időközben, hogy nem őt keresem.

2015. jan. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!