Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők ismerkedésnél tényleg...

A nők ismerkedésnél tényleg nem tudnak potenciális jelöltként tekinteni egy szegényes körülmények közt elő férfiira?

Figyelt kérdés
Adott vagyok én 27 évesen, dolgozom vannak céljaim,de úgy vettem észre mintha levegőnek néznének, nemm férfiként tekintenének rám, sajnos sokat szomorkodom is ez miatt
2014. nov. 27. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy senkit sem fog érdekelni mennyi pénzed van, ha átlagos vagy, akkor talán érdekli őket, ha ronda vagy, akkor még ha van pénzed, akkor sem lesz senkid.
2014. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pénzéhes ribik nem is.


Meg a brutál családcentrikus nők még ilyenek mert "így hogy lesz pénz az 50 gyerek felneveléséhez" (ez a kategória szokott élni hogy anyuci meló + 50 gyerek nevelése, apuci 5 műszakban rohad a melóhelyen és így is éheznek)

2014. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tudok (tudtam).
2014. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!