Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy internetes...

Miért van az, hogy internetes ismerkedésnél általában gyenge lelkű lányok vannak?

Figyelt kérdés

Nem igazán találtam jó szót erre, de olyasmire gondolok hogy: depressziós, lelki beteg, gyerekes, borzalmas, undok, nagyképű, önző stb.


Nyár óta 5 lánnyal beszélgettem itt, gondoltam kipróbálom milyen a netes ismerkedés. Ebből 2-ő gyakoriról volt, nem is mondok újat, ha azt mondom ők voltak a legalja.


Én most senkit nem akarok megbántani, nem is akarom őket se lejáratni, ezért teszem anoniman.


Magamat egy teljesen átlagos pasinak tartom, aki némileg vicces is és teljesen jóindulatú. Külsőleg se gondolom magam tökéletesnek, se jó pasinak, de én úgy gondolom hogy eltudnám képzelni magam átlagos átlag alatti vagy feletti külsővel rendelkező lány mellett is, mármint az ő szemszögéből.


Amikor belőlem elfogyott a jóindult, az akkor volt, amikor egy picit teltebb (de nem kövér), lány, 17 éves, és később egy 18 éves éppen hogy átlagos lány és nem átlag alattival teljesen jól kijöttem, és amikor ott volt hogy talizzunk, akkor egy képcsere után mindketten eltüntek, a másik 3-al pedig logikailag nem értettem őket, mert valaki képtelen volt pl. egy skypeot letölteni - miattam, és azt mondta, akkor hagyjuk (mivel nekem nincs facebookom már 2 éve), votl egy aki csak csupa baromságokat kérdezett, és volt az utolsó aki pedig azt gondolta, hogy mi már egy pár vagyunk (4-5 beszélgetés/levél után), és úgy tapadt mint köd az ablakra, és én éreztem magam kellemetlenül.


A képes sztorinál az jön le, hogy biztos velem van a baj, meg a külsőmmel - hát - lehet hogy nem jövök be sok lánynak, de volt már olyan barátnőm (tulajdonképpen az egyetlen komoly kapcsolatom), akivel 2 évig voltam együtt, és konkrétan mindenki utánanézett, sőt még modellkedett is (ruhában), különféle diák-szépségversenyen, ahol második helyet is szerzett már.


Persze 17 éves voltam akkor, ő is. Most én 21 vagyok. 3,5 éve nincs barátnőm, csak néha egy egy futókaland.


És én teljesen kivül hagytam a másik külsőjét itt - pedig mindegyikbe bele tudtam volna kötni, stb., de nem érdekelt, és úgy gondolom, ha ők is válogatnak, ennyire, akkor sose lesz pasijuk - szerencsére.


Mindkettőnél az fájt, hogy teljesen jól elbeszélgettünk, napokon keresztül, rendszeresen, már szavakkal is flörtöltünk, és amikor ő kezdeményezett talit, a másiknál meg én, akkor meg annyi egy képcsere után.


2014. nov. 23. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem te választasz, hanem hagyod, hogy téged válasszanak.

Nem a te játékszabályaid alapján játszol, hanem az ő játékszabályuk alapján. Így mindennek simán kiteszed magad, aztán meg lesel nagy szemekkel,hogy kikkel kerültél össze.


Nem ők a híbásak(hiába alja) hanem te, mert nem adtad meg a szintet.

2014. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önbizalom növelésről van itt szó.
2014. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én alapból a képcsere után szoktam úgy lenni ezzel, hogy jó, akkor rá se vagyok többet kíváncsi, ha mindenáron erőltetni akarja ezt a dolgot, mert egyrészt nem azért vagyok itt, hogy most mindenáron felszedjek valakit, másrészt ezt meg lehet oldani azzal is, hogy pl. facebookot kér, mégis csak jobban hangzik. Meg egyébként ha képcserére nemet mondok, többnyire 90%, hogy lekopnak, a maradék 10% az, akivel érdemes beszélgetni. A tali meg nem mindegy, hogy mennyire van erőltetve, és mennyi idő után kerül szóba, egyébként valószínűleg azért szívódtak fel, mert itt jön be a képbe az önbizalomhiány, hogy mi van, ha nem tetszem neki, stb. Női agy, ne próbáld megérteni, ha így állsz hozzá. Türelem kell ehhez, nem az, hogy ezek után elkönyveled, hogy milyen szerencsétlenek voltak, és a női nem legalja.
2014. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1-es:

- Kicsit professzionálisan fogalmaztad meg az írásod, nekem az jön le, hogy nem állítok fel egy szintet, ami alá nem adnám, hanem nekem a belső a fontos, és ez gond. Aztán lehet nagyon félreértettem amit írsz, lehet kéne egy határt húzni.


#2-es:

- Én nem azért csinálom, ők ezért csinálják? Szerintem ez bunkó dolog, önbizalom növelés a másik kihasználásával.


#3-as:

- A képcserét sose én kezdeményeztem, csak támogattam

- Legalább 2 nap eltelt mindkét esetben, hogy képet cseréljünk, napi 1-2 óra beszélgetéssel.

- Amikor képet cseréltünk akkor már éreztünk (ő is úgy láttam), egyfajta kötődést (hülyén hangzik), mert láttam hogy ragaszkodik, keres, ír, és én is.

- Amikor képet kaptam tőle - elsőnek ők küldték - akkor mindkettőt "agyon" dicsértem - normálisan, nem úgy mint aki nyáladzik, mindketten nagyon örültek neki. Aztán adtam a képet én is, és annyi. Reakció se volt rá. Egyik esetben sem.

2014. nov. 23. 14:40
 5/8 anonim ***** válasza:

simán lehet két véglet ....vagy az,hogy nem vagy az esetük,nem tartanak vonzónak,vagy pedig az,hogy nagyon is vonzónak tartanak és saját magukat kevésnek tartják hozzád.

Egyébként ez a netes ismerkedés nagyon érdekes dolgokat tud produkálni,mert mindenkiben kialakul egy kép a másikról ,és lehet ,hogy az a kialakított kép olyannyira más,mint a valóság,hogy emiatt az egész egy pillanat alatt lerombolódik.

Én pl itt gyk-n jártam úgy,h elkezdtem beszélgetni egy illetővel úgy simán minden témáról, kialakult bennem egy kép az írásai alapján,h 20 körül lehet ..én 18 vagyok ,ő ezt tudta. És aztán egy véletlen folyamán kiderült,h 34 éves a férfi .. Enyhén szólva meglepett , nem is azért mert terveztem bármi komolyat is,hanem hogy ilyen rosszul ítéltem meg , és hát valljuk be ,azért elég nagy a korkülönbség,valahogy ez nem volt szimpatikus nekem.

2014. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom,hogy az olyan lányok(és a fiúk is),akik szebbek,nagyobb az önbizalmuk,azok tudnak ismerkedni személyesen is...

Én mondjuk csak barátkozás céljából ismerkedtem(mert nem Magyarországon élek,és szerettem volna barátkozni..),de én is ráakadtam már erre a képkérős izére...és nem 1-2 napot beszélgettem...mondjuk az más kérdés,hogy nem vagyok egy szépség,de a másik fél sem volt különb :) ezért rossz ez az oldal,és az egész internetes ismerkedés is,mert nem tudok kivel fogsz találkozni,meg mondjuk levélben és személyesen vannak eltérő viselkedési szokások,van akinél csak 1-2 szokás,de van olyan is,akinél az egész viselkedése más...

2014. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem élőben is megy az ismerkedés, csak gondoltam talán online neten jobb, hiszen itt a belsőt ismered meg elsőnek, aztán a külsőt. Élőben mindenképp látod a másikat.


Ez azért gond, mert valakinek vagy megtetszel, és a külsődért "villog" veled, vagy ellenkezőleg, nem is tetszel neki, és van a 3. lehetőség, mikor passzoltok egymáshoz, vagyis élőben nem 2 véglet van, hogy bejössz neki vagy sem, lehet hogy csak a külsőd imponál neki, belülről semmit nem érez, együtt vagytok, beleszeretsz, aztán csúnyán hanyatt esel.

2014. nov. 23. 15:08
 8/8 A kérdező kommentje:
de egyébként facebookot is kaptam szóval nem aakrtak anonymak maradni.
2014. nov. 27. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!