Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú aki tetszik,...

Van egy fiú aki tetszik, hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt tanácsolta, hogy mondjam el neki az érzéseimet. Szerintetek mit kéne tennem? 14/l

2014. nov. 27. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Öleld át szorosan, és miközben csókolod, nyúlj a gatyájába, és markolj rá neki.


21/F

2014. nov. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: 14 vagyok. 2. Normálisan, ha kérhetem.
2014. nov. 27. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Ebben a korban az talán a 100%-os ötlet, ha látványos méretű melleket növesztesz. Ha ez nem működne, esetleg nincs rá lehetőséged, akkor marad az, hogy barátkozz vele, érdeklődj felőle, hívd el programokra, ahova szívesen mennél vele stb... A lényeg, hogy ő is lássa, ne közömbös számodra.
2014. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mokyu! ***** válasza:
Amikor peruban jårtam a benszülött nõk ugy keltették fel akiszemeltjük figyelmét hogy melléültek beszélgeztek aztàn az ölébe ült és megcsòkolt, micsoda vad ejszaka volz az õserdõben a fullasztõ illatos növények közt önfeledten egyesülve, csodàlatos egy hét volt aztàn vissza mentem angliàba , és soha többé nem làttam mivel egy nomàd törzs voltak, hiàba jàrtam be az erdõ azon szegletét soha nem talàltam meg õt , soha
2014. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Minden a nagy csöcsökről szól?! Növésben vagyok, majd megnő.
2014. nov. 27. 22:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Plasztikáztasd :)
2014. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

öcsém, hogy milyen retardáltak vannak itt :D (nem te kérdező ;) )

barátkozz meg vele, és sokszor érj hozzá, öleld meg, stb, sztem ne mondd el egyből hogy mit gondolsz róla

modhatod azt is, hogy nagyon jól állna neki mondjuk egy vmilyen szinű póló, meg h mondjuk kiemellné a szép vállát, vagy vmi hasonlót :)

2014. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

(-.-)"


Szóval szerintem is ismerkedj vele, oké hogy tetszik.

De nem biztos, hogy az akinek gondolod. :)

A látszat néha csal.

Legyen egy jó közös témàtok nem kell annyira megcifrázni :)

2014. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szemezetek majd azután menj oda hozzá és mond neki hogy Nagyon szimpatikus vagy és hogy lenne-e kedved ismerkedni/beszélgetni.
2014. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végre normálisak... Köszönöm :D
2014. nov. 28. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!