Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Telt, molett lányok, hölgyek!...

Telt, molett lányok, hölgyek! Titeket tényleg olyan sok férfi meg akar kapni? Mi alapján válogattok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak önáltatas.
2014. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A neten minden második pasi szexet akar tőlem 1 kép alapján,amin szinte alig látszódok :D szóval kamus mind.


Egyébként az utcán megnéznek,néha szórakozóhelyen odajön valaki,de töketlen mind :)


Én először külső,aztán kommunikáció alapján szelektálok,már ha eljutunk odáig,hogy leszólítson.De ez még egy randihoz is édeskevés...pláne kapcsolathoz....

2014. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Gyanítom még nem is volt párkapcsolatod (vajh miért?). de te szelektál külső meg kommunikáció alapján. Ez csak szerintem röhejes? :)

2014. nov. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külsö alapjan mi a fontos? Nagy darab kopasz kigyúrt legyen?
2014. nov. 28. 10:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze,kell, hogy külsőre szimpatikus legyen számomra,mint ahogy ő is elsőre azt látja...


Nem tetszenek a kigyúrt férfiak egyáltalán,a kopaszok pláne!

2014. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A masodik az tipikus kover no aki fennhordja az orrat :D
2014. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én elég molett voltam. Voltam 100 felett is. És elég sokan környékeztek meg. Akik ilyennel jöttek h hagy fogjam meg a csecseod meg megszopkodnám, dugnálak stb. Hát azokat elhajtottam. Tetszhetnek az ilyen lányok is a férfiaknak és tetszenek is.és azért mert valaki túlsúlyos nrm kell beérnie a lrgaljával... Engem is sokan bántottak hogy biztos állónap tömöm a pofám és zabálok mozogni meg lusta disznó vagyok... Csak ez nem volt igaz hanem betegség miatt voltam kövér. És nem azért fogytam le h legyen pasim. Akivel most együtt vagyok már akkor is együtt voltunk mikor még kövér voltam. Végre megtalálták mi a gond 23 év után. Addig hogy engem hányszor szúrkáltak mennyiszer voltam hetekig kórházba senkibe se merült fel... Zabál a dagadt disznó! Ennyit tudnak az emberek zőme! És nem csak ém voltam így sok hozzám hasonló lány van. Aki meg zabál és lusta az se a ti életetek. Attól még elkéne fogadni az embereket és nem itélkezni! Inkább segíteni nekik. A túlsúly lelkieredeti is lehet sokszor az. Védekezés a világtól. Sok lánynak és fiúnak segitettem van akivel együtt edzettem. De ha ti meglátnátok a parkba v otthon kint a kertbe ahova beláttok egy kövér embert tornázni mit csináltok? Röhögtök... Gratulálok a szüleiteknek !!!
2016. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!