Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetek, ha egy diszkóban,...

Mit tehetek, ha egy diszkóban, az a lány, aki nekem tetszik, más, nálam jobbképűbb pasikkal akar inkább lenni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
meg kell villantani a merci kulcsot.. ezt nem tudtad??
2014. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat ha biztos vagy benne hogy jobb csavo vagy mint..az vagy akarmi akkor ne hagyd...de a discos csajokert nem erdemes es ertelme sincs nagy eroket megmozgatnod .:dd keress mast.
2014. júl. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ismerem a csajt, csak mikor a diszkóban vagyunk, oké ott vagyok, de nem vesz észre, illetve észrevesz, de egy jóképű pasi levonja rólam a figyelmet.


Amúgy nem vagyok jóképű, valóban vannak nálam jobb kinézetűek bőven, és ez nem önbizalomhiány, hanem realitás.

2014. júl. 22. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
*jóképűbb!!!!444négy!
2014. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a diszkóban kéne próbálkoznod nála. Ott mindenki a lehető legjobban akar kinézni, és társaságot is úgy keres, hogy a másik fél is minél jobban nézzen ki. Tehát csak fizikai vonzalomról van szó. Beszélgetésre úgysem sok lehetőség van, az esetek többségében maximum egy éjszakára szól az "ismeretség".


Ha neked a lány nem erre kell, akkor él az első mondatom.

Ha csak arra, mint a többieknek, akkor próbáld meg te is a legjobb formádat hozni.


Én lány vagyok, de az egyik fiúismerősömmel beszéltem erről, és megdöbbentően igazat mondott:


A nőknek kicsit játszani kell az egójával, hogy megszerezd. Legyél a közelében, mosolyogj egyszer rá, majd rá se nézz. Táncolj mással, de úgy, hogy lásson.

Egészen gonosz: táncolj a kevésbé vonzó barátnőjével. Arra fog gondolni, hogy miért a barátnő, mikor ő a szebb.


Van esélye, hogy ő megy oda hozzád. Ha nem, nem talál vonzónak,és akkor nem sokat lehet tenni.

Kisregény lett, de remélem, segít.

2014. júl. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szard le mit akar! hívd el táncolni, aztán meg menjetek ki egy italra dumálni, meg smárolni
2014. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!