Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miből látható ha vonzódik hozzám?

Miből látható ha vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
Van egy leányzó aki megtetszett nekem, mostanában egész sokat beszélgetünk, szórakozunk... Miből látható, ha látható az ha vonzódik hozzám?
2014. nov. 29. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Állandóan mosolyog amikor meglát, veled van. Ő is közeledik feléd (pl.: meglát a buszmegállóban, odajön hozzád). Szeret veled lenni, gyakran van veled. Szia-val köszön. De szerintem érzed ha bejössz neki.
2014. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A gond pont az, hogy össze vissza érzem... Hol úgy érzem mosolygás, szemkontaktus, stb... alapján, hogy bejövök neki, aztán meg úgy, hogy elhúzódik, szóval a kis faszom tudja mi van...
2014. nov. 30. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor bejössz neki. Gondolj bele te sem tudsz mindig ugyanúgy viselkedni.
2014. nov. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lány 20, én 22. Az utolsó kapcsolatom vége óta teljesen összezavarodtam ilyen dolgokban... Nem volt jó vége.
2014. nov. 30. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!