Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a gond? Egy 16 éves...

Asd980430 kérdése:

Mi lehet a gond? Egy 16 éves fiú aki nem képes barátnőt szerezni.

Figyelt kérdés

Mi lehet a gond?

Egy 16 éves fiú vagyok aki régi énjéhez képest eléggé sokat változott. Ismerkedek másokkal viszont sosem akar összejönni semmi sem azzal akivel én akarom.

Rengeteget változtam régi énemhez képest külsőleg és belsőleg is.

Külsőmmel nem hiszem hogy nagyobb probléma lenne egész jól nézek ki adok is magamra bár nem tartom magamat helyesnek.

Eddig mindig a barátként tekintek csak rám, vagy a maradjunk barátok, nem alakult ki az az érzéssel el lettem intézve...

Régebben sok okból kifolyólag de főleg a testsúlyom és a kinézetem miatt önbizalom hiányos voltam, de ahogy változtam úgy tűnt el ez is vele együtt.

Csak arra tudok gondolni hogy a magasságom lehet a probléma

Ugyanis elég alacsony vagyok(170 cm)

Ismerkedtem én 150-155 cm-es lányokkal is de náluk is hogy nem jött össze és mint kiderül utólag az elvárásuk egy 180 cm körüli srác.

Válaszotokat, segítségeket, tippeket és tanácsokat előre is köszönöm.



2014. nov. 29. 19:10
1 2
 1/14 anonim válasza:

A 170 cm nem alacsony. Nem maradtál le semmiről azzal, hogy még nincs barátnőd. Nekem az első kapcsolatom 19 évesen volt.

Keress olyan lányokat, akik nem a külső alapján választanak.

2014. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Froncsi ***** válasza:
a gond ott lehet, hogy 116 vagy és ez valamiért alap dolog már a fiataloknak, hogy ilyen idősen párkapcsolat kell. Na és ha nincs? Majd lesz, nem kell erőltetni, mert abból csak a pofáraesések vannak.
2014. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 |Orfeusz| válasza:

Először is, 16 évesen nem muszáj még hogy barátnőd legyen és ne fogd már fel tragédiaként.

Másodszor, lehet, hogy még nősz is, de az biztos hogy a lányok is megkomolyodnak 1-2 éven belül, hogy ne csak a magasságot meg a jóképűséget nézzék.

2014. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ebben a korban csak a legjóképűbb fiúk mondhatják el magukról, hogy volt már nőjük! Az igaz, hogy minden lánynak magas pasi kell, de ebben a korban még nőhetsz.
2014. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

RÁÉRSZ MÉG.


A fiúk 18 év körül szoktak sikeresek lenni, egyszerű okból azért, mert a lányok idősebb fiúkra mennek, ez esetben ha te vagy 18, akkor esélyed van a 14-16-17 éveseknél egyből. Természetesen egyből lesz így tapasztalatod is, és utána 20-22 évesen már az érettségizett csajokat dughatod :D 20 év múlva már azok anyját is :D

2014. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen valóban ráérek még csak vágyok már egy barátnőre.

Én csak a magasságomra tudok gondolni hogy az lehet a gond

a 170cm...

Hiába vagyok izmos, az akkor sem számít annyit mintha magas lennék ahogy észrevettem.

Jelenleg beszélgetek egy lánnyal akinek szintén az jön be nagyon ha valaki magas és az hogy izmos-e vagy sem nála nem tölt be döntő szerepet.(Velem egy magas a lány)

Valóban így látom... még ha nálam alacsonyabb is az illető egy 10-15 centivel AKÁR!!

Még akkor is egy 175 feletti fiú az elvárásuk ahogy én eddig észrevettem.

Nem pont ronda lányokkal ismerkedek, ezek a lányok elég jól néznek ki és ha már le is álltak velem úgy gondolom mégsem lehetek olyan rossz...

2014. dec. 10. 15:24
 7/14 anonim válasza:
Szerintem a 170 centi nem gáz mondjuk én eleve elégé alacsony vagyok bár pontosan nem is tudom a magasságomat de 150-körül biztos lehetek. Tehát szerintem ez a 170 cm egy fiú számára normális magasság. :) 16/L
2014. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 nagyenikő válasza:
Szia én 14 vagy 165cm és szívesen megismerkednék veled! :)
2014. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond!
2015. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj főnök, nem minden csajnak számít a méret.

Haverom 165-170 között van és van neki barátnője ( a csajszi lehet kicsit magasabb is tőle).

Én 185 körül vagyok, félig meddig izmos, adok is magamra és láss csodát havernak van most barátnője nekem nincs.

Tény nem baj ha magasabb vagy, de így sem reménytelen a helyzet.

2015. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!