Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány lánnyal kell lefeküdnie...

Hány lánnyal kell lefeküdnie egy férfinek hogy eljusson arra a szintre, hogy úgy ahogy, de ért a nőkhöz és tud magának mondjuk egy-két hét alatt (barát) nőt (és szexet) szerezni a semmiből, ha akar?

Figyelt kérdés

Most NEM azokra gondolok, akik alapból "alfahímnek" és "rosszfiúnak" születtek és a kamaszkoruk legelejétől mágnesként vonzzák a lányokat erőfeszítés nélkül.


Hanem azokra, akik később jöttek rá hogy hiányosságaik vannak a csajozásban és ezen elkezdtek tudatosan dolgozni és változtatni.


Mi számít elég tapasztalatszerzésnek nagyjából?


2014. nov. 29. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 is elég, ha eleget gyakorolsz vele és odaadással foglalkozol a testével.
2014. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jó emberismerőnek kell lenni azt kész, tudni hogy mit kell csinálni hogy megszerez akit akarsz.
2014. nov. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1 - Úgy értettem hogy nem a szexben kell profinak lenni, hanem a lányok megszerzésében. Hogyan szólítsd meg őket, hogyan építs fel vonzalmat bennük magad iránt, hogyan hívd el őket randizni, hogyan randizz velük, hogyan juss el a szexig, stb. Ezek tudásához azért egynél több nővel való tapasztalat kell.
2014. nov. 29. 20:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Van egy rossz hírem, sose leszel olyan amit szeretnél.
2014. nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó, akkor nem leszek olyan, csak elképesztően megközelítem.


Mint ahogy a fénysebességet sem lehet elérni. Tehát nem lehet 300 000 km/s sebességgel menni, csak majd 299 999,9999999-cel. Vállalom.


De egyébként mi a jobb szerinted? Sírni, hogy sosem lehetek olyan, vagy dolgozni érte mégis és többet elérni, mintha nem csinálnék semmit?

2014. nov. 29. 20:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, egészen rosszul látod, te megközelíteni sem fogod. A jobb az, ha elfogadod, hogy nem fogod, minthogy az örökéletért küzdessz, sajnos nem elérhető, a megközelítése sem.


Különben is vergődés ez amit most csinálsz, mint egy kisgyerek aki nem éri fel a kilincset, ugrálva se, és próbál minél nagyobbat ugrani hogy elérje, de nem megy.

2014. nov. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Vergődés hogy 19 éves koromig egy balfék voltam a nőknél nulla sikerrel...


...idén január óta pedig mióta elkezdtem csajozni:

-megszólítottam kb. 100 lányt

-megszereztem kb. 30 lány számát

-6 lánnyal csókolóztam

-1 lánnyal szexeltem


Többet értem el 11 hónap alatt, mint előtte 19 év alatt. És a sikereim száma szerintem exponenciálisan fog még nőni egy darabig, ahogy egyre több dologra jövök rá, amik segítenek abban, hogy jobb legyek a nőknél.

2014. nov. 29. 21:14
 8/11 anonim ***** válasza:
...és hány lányt szerettél.
2014. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Eddig kb. 3-szor voltam szerelmes az életemben. Többször is töltöttem már el úgy 1-2 évet, hogy nem voltam szerelmes senkibe.


Nem gondolod hogy

1. Minél több lánynál próbálkozik valaki, annál esélyesebb hogy valaki olyat talál, akibe beleszerethet?

2. Nem a szerelmet kéne mindenkinek önmagában űzni? Főleg lányoknál veszem észre, hogy mindenki a szerelmet erőlteti, de sok fiúnál is. Én ritkán vagyok szerelmes. Biztos más sem két hetente másba az. A szerelem majd jön magától. De minél több lányt ismerek meg, annál hamarabb.

2014. nov. 29. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gondolom, hogy a mennyiség magával hozza a minőséget. egy nőt kell kézenfogni és szeretni, ennyi az egész, és egyben alegnehezebb:)
2014. nov. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!