Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Romantikus pasik léteznek,...

Romantikus pasik léteznek, normális pasik léteznek, olyan pasik akik udvarolni is szoktak léteznek?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen kérdés merül fel nap, mint nap. Nyilván vannak ilyen pasik, mint ahogy normális nők is, csak nem olyan egyszerű megtalálni őket.
2014. nov. 29. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De, egyszerű meglelni. Itt vagyok.

Most bezzeg senkinek nincs kedve rámírni.

2014. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Jelen. :-D
2014. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt fogom ide is írni mint az előbb:

Tavaly volt egy lány akinek udvaroltam.

Ahogy azt én természetesnek tartom elmentünk randizni egy jó párszor, vittem neki mindig virágot, szépen beszéltem vele, tisztelettel. Bókoltam is, de nem túlzottan, csak finoman. Tudtam, hogy szereti a saját készítésű ajándékokat ezért rózsát festettem neki, majd azzal leptem meg. Minden jó úton haladt, aztán közbe jött a téli szünet az egyetemen. Januárba mire találkoztunk újra, már volt pasija. Egy tahó bunkó állat. 30-án megismerkedtek, szilveszterkor meg már együtt is voltak.

Ez volt az a pont ahol eldöntöttem, hogy nem leszek romantikus, még ha ez is jön ösztönösen, mert nem éri meg...

2014. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Romantikus pasik léteznek? Igen itt vagyok


Normális pasik léteznek? Igen, ha az nem baj ha kissé furcsa vagyok


Olyan pasik akik udvarolni is zeretnek? Ha ez olyan dolgokban csúcsosodik ki mint versírás neked, odafigyelés, dícsértek akkir igen, ha gagyi éttermkbe huricálásra és értéktelen hulladék vásárlására a számodra akkor nem.

2014. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy kissé furcsa?
2014. nov. 29. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát hogy nem teljesen "átlagosan" normális, hanem kissé fura sokszor nem az a megszokott dolog... Ami lehet pozitív és lehet negatív is... Az sosem tőlem függ hogy jön le a másik félnek
2014. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Várj, felkapom az udvaromat a hátamra és indulok. :-D
2014. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb pasiba megvannak ezek a tulajdonságok, csak ahhoz olyan csaj is kell aki ezeket kiváltja belőlünk! Igaza van a kollégának, a legtöbb lány/nő kiábrándító viselkedése vezetett el oda hogy már nem nagyon hallani ilyen szerelmes sztorikról!
2014. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 3-ashoz. Szintén mindketten egyetemisták vagyunk stb. Szintén sok találkozás, lelkemet kitettem érte, segítettem stb. Fél év múlva közölte, hogy nem lehet köztünk semmi, mert én neki túl ingatag vagyok (WTF?!). Rá 2 hónapra már egy pasival volt.... Azóta megfogadtam, hogy ilyen szinten SOHA a büdös életben nem fogom kitenni a lelkemet olyan nőért, akit jó alaposan nem ismertem meg.
2014. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen léteznek romantikus pasik, csak sajna a nők 99,9%ának nem ez kell, és pár pofáraesés után az a romantikus beállítottságú srác rájön, hogy hiába teper, hiába tenné ki a lelkét is a kiszemelt nőnek, az csak egy barátnak egy asszexuális lénynek tekinti, míg egy tahó taplóval 2nap után már összejönne.
2014. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!