Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismertem neten egy srácot-...

Megismertem neten egy srácot- mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvesnek tűnik és szimpatikus, de:

valahogy túl komolynak tűnik, és szerintem kicsit nehéz lenne vele beszélgetnem. Meg a korkülönbség is viszonylag nagy. Ráadásul külsőre kép alapján (1 képet láttam róla) egyáltalán nem jön be. Ő barátnőt keres, azt tudom.

Szerintetek mit csináljak? Érdemes azért megpróbálni és egyszer találkozni vele, vagy hagyjam?


2014. nov. 29. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Adj neki esélyt. Az csak egy kép :) én is láttam már ilyet hogy képen nem volt előnyös élőbe meg nagyon bejött :)
2014. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legyetek barátok, nekem is van ilyen barátom :)) (fiú vagyok és lány barát)
2014. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de olyan túl felnőttnek tűnik. a rossz értelemben. én meg elég félős vagyok elsőre, attól tartok, hogy kínos csend lesz végig.
2014. nov. 29. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Mit értesz azalatt, hogy a korkülönbség is viszonylag nagy? Hány év? És hány évesek vagytok?

Mi miatt lenne nehéz vele beszélgetni?

Nehezen nyílik meg neked?

Az, hogy külsőleg nem tetszik ne legyen döntő tényező, szerintem :)

Ha belsőleg, személyiségileg megfelel szerintem nyugodtan adhatsz neki egy esélyt, persze csak hogyha eléggé ismered már :)

2014. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy te és ő mennyi?
2014. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én 20 vagyok, ő 28, nekem ez picit sok. az a baj, hogy túl komoly és nem lehet szerintem hülyéskedni vele, én meg így nem fogok tudni feloldódni. szerintem nem illünk össze, mert túl egyformák vagyunk, bármilyen furán is hangzik ez
2014. nov. 29. 21:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Megér egy próbát :)
2014. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
személyesen más, nekem volt olyan lány aki képről bejött első személyes talinál meg totál nem, és lehet ennek az ellenkezője is, talizzatok aztán majd meglátod mit érzel
2014. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mekkora a korkülönbség? És honnan tudod, hogy Ő nyitott-e egyáltalán a dologra? Ha meg nem tetszik, akkor...?
2014. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ilyeneken, amíg nem találkoztok, úgyse tudhatod. Élőben egész más lehet egy ember, mint neten keresztül. Egy randit mindenképp hozzatok össze, oda lehetőleg elvárások és előítéletek nélkül menj!
2014. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!